Їдять чи слонів?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Чи їдять слонів?

Слон – найбільша сухопутна тварина на планеті. Величні і спокійні, вони є символами таких країн, як Шрі-Ланка і Таїланд. На жаль, чисельність слонів постійно зменшується, тому вони внесені до Червоної книги.

Їдять чи слонів люди, невже їх вбивають заради їжі? Ще сто років тому людина в основному полював на цих тварин заради величезних бивнів і прикрас з них. Люди приїжджали з усього світу, щоб добути на сафарі трофей з бивнів слона. М’ясо слона довгий час вважалося європейцями несмачним. Традиційно їм харчувалося тільки корінне населення Африки. Не дивно, одна здобич могла нагодувати одночасно близько 4 тис. голодних людей. Туша з’їдає відразу після полювання в свіжому або копченому (солоному) вигляді після спеціальної обробки.

А їдять чи м’ясо слона люди в інших країнах? У ПАР, Таїланді та інших азіатських країнах останнім часом така їжа вважається делікатесом. А правильно приготований кінчик хобота – хорошим афродизіаком. Сьогодні з м’яса слона цілком легально в ресторанах готують всі види страв, від консервів до стейків.
І будь-який бажаючий може їх спробувати. У деяких місцевостях у їжу вживають тільки тварин, які померли природною смертю.

Слони зникають слідом за своїми вимерлими родичами – мамонтами. Крім людини, ці великі тварини практично не мають ворогів. Чи їдять м’ясо слона інші дикі тварини? У природі жертвою кігтів і іклів хижаків стають тільки слоненята. Малюки, яким менше 2х років, бажаний видобуток левів, крокодилів, леопардів, рідко гієн.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.