Де купити собаку?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Де купити собаку?

Вирішивши завести собаку, необхідно дізнатися, де можна купити собаку. Існує жоден спосіб придбання щеняти. Пропонуємо їх розглянути, а також подумати про плюси і мінуси цих можливостей.

Де купити собаку

Дуже поширеним способом набуття собак вважаються оголошення в газетах. У такому разі можна в спокійній обстановці розглянути цуценя або дорослу собаку. Вивчити документи про родовід, поговорити з господарем собаки. Якщо продавець надасть безліч нагород і медалей собаки, сильно радіти цьому не варто, адже в наш час існує безліч спеціалізованих клубів, де за будь конкурс або змагання видають свої нагороди.

Де ще можна купити собаку? Вважається надійним купувати собаку в розплідниках заводчиків. Тобто породистого собаку з хорошим родоводом зазвичай набувають таким шляхом. Але обов’язково переконайтеся, що розплідник зареєстрований в Російської кінологічної Федерації, тобто у нього є ліцензія на те, щоб розводити собак. Звертайте, будь ласка, на це увагу, тому що в противному випадку документи на собаку будуть недійсні в Росії і за кордоном.

Ті, хто люблять собак, напевно, відвідували спеціалізовані виставки. Ми не говоримо про те, що там ви купите собаку. На виставках людина має можливість обрати виробника для свого майбутнього цуценя. Більшість, звичайно, вибирає з чемпіонів та призерів.

Де купити собаку в Москві

Досить часто в Москві собаку купують на пташиному ринку. Найкраще туди приїжджати з фахівцем, розбирається в породах собак. Справа в тому, що не виключена можливість, що на пташиному ринку вам можуть підсунути не породистого собаку за ціну породистої. Також ви не будете впевнені у здоров’ї собаки. А взагалі, купуючи собаку на пташиному ринку, багато залишаються задоволеними.

Де купити собаку недорого

Якщо людина, вибираючи собаку, виходить з матеріальних міркувань, тобто не може витрачатися на це діло, де йому можна купити собаку … Чому б не ощасливити кого-небудь з притулку для бездомних собак? Як правило, в притулках ви зустрінете дорослих собак з невідомим походженням. Виховати дорослу собаку, звичайно, буде складніше, так як дресирувати собак слід, починаючи з раннього віку. Здоров’я собаки також залишиться для вас загадкою. Але вірність її до вас перекриє всі інші мінуси. Якщо ви прийняли рішення взяти собаку з притулку для бездомних собак, будьте готові, що приїжджати туди, можливо, ви будете кілька разів, щоб визначитися зі “своєю” собакою.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.