Чим годувати собаку?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Чим годувати собаку?

Досвідчений собаківник, звичайно, знає, чим годувати собаку, щоб вона не хворіла, а шерсть була гладкою і красивою. Але завести собі вірного друга у вигляді собаки мріють не лише фахівці, а прості люди. Тому сьогодні ми розберемося, як правильно годувати собаку, вибираючи натуральні продукти або купуючи спеціалізований корм.

Чим годувати собаку – натуральне харчування

Раціон собаки повинен переважно складатиметься і натуральних продуктів, які не потребують термічної обробки. До нього входитимуть кисломолочні продукти. Також сире м’ясо або субпродукти, а саме нирки, серце, рубець і інші на розсуд господаря. Рослинна їжа в сирому вигляді буде теж входити в натуральне правильне харчування собаки, тобто годувати собаку можна овочами і несолодкими фруктами. А злакові культури слід давати собаці як доповнення до основного раціону.

Зупинимося докладніше на годування собаки злаковими. Чи можна годувати собаку кашею? Якщо використовувати кашу та інші вироби з борошна в якості основного щоденного раціону собаки, то наслідки можуть бути далеко не позитивними. Легкозасвоювані вуглеводи в кашах можуть призвести до порушення мікрофлори кишечника собаки, тобто існує загроза дисбактеріозу. А порушення роботи кишечника робить негативний вплив не тільки на травну систему тварини, але і на стан здоров’я всього організму в цілому.

Що якщо годувати собаку м’ясом? По-перше, м’ясо, як відомо, буває різним по жирності, тому не слід давати собаці жирне м’ясо. Тоді чим краще годувати собаку? По-друге, найкраще підійде яловичина, не обов’язково першого гатунку. Якщо господар дає собаці баранину, кролятину або конину, йому слід згадати в цей момент, що таке м’ясо володіє високою калорійністю, тому задумайтеся про кількість корму. Свининою балувати собаку не варто. А ось курка чи субпродукти в раціоні дозволяються. Тут господареві вихованця допоможе спостережливість. Помічаючи індивідуальні реакції собаки на корм (стан травної системи, вовни), можна виробити ідеальні корм для своєї собаки. Проводити термічну обробку м’яса не потрібно, все слід давати в сирому вигляді. Звертаючи увагу на субпродукти, часто годувати собаку сирої печінкою не можна, так як організм собаки може не переносити її. А кістки є необхідним джерелом кальцію і фосфору.

З кисло-молочних продуктів годувати собаку можна лише сиром, кислим не більше 9% жирності. Крім того, суворо забороняється давати собаці молочні продукти в один день з сирим м’ясом.

Правильно годувати собаку овочами чи ні? Своєму вихованцеві можете давати практично всі овочі. Підійдуть морква, огірки, кабачки, буряк, капуста білокачанна та перець болгарський. Краще їх не поєднувати, тобто давати собаки овочі окремо один від одного. Хоча капуста разом з огірками дозволяється.

Яким кормом годувати собаку? Безумовно, необхідно підбирати якісні та професійні корми для собак. Довіряйте визнаним фірмам у всьому світі, у яких немає філій в слаборозвинених по економіці країнах.

Скільки годувати собаку

Якщо господар не знає, скільки разів годувати собаку в день, то йому слід виходити від віку свого собаки. Новонароджених цуценят (до 7 днів) годуєте кожні 2 години. До 3 тижнів – вже кожні 3 години. Коли щеняті 1-2 місяці, то можна годувати вихованця 5-6 разів на день, в 3 місяці – 4 годівлі, а в 4 місяці – 3 годування.
Після п’ятимісячного віку потрібно переводити собаку на дворазове харчування. Винятки становлять дуже великі породи собак, яких необхідно продовжувати годувати 3-4 рази. Дорослим невеликим собакам вистачає 1-разового харчування.

І наостанок, коли ви стурбовані таким важливим питанням і вам вже сниться, як ви годуєте собаку. Сонник – не провокуйте інших людей, і вам буде легко уникнути неприємностей.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.