Чому вовки виють на Місяць?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Чому вовки виють на Місяць?

Багато представляють вовка, як норовливого і незалежного хижака, який нічого не страшиться. А люди навпаки бояться зустріти такого представника тваринного світу в лісі. Але чому образ цього звіра відразу міняється, коли зображується, як він виє на Місяць? Образ вовка стає романтичним і загадковим.

Чому вовки виють на місяць

Повня завжди здавалося людям чимось таємничим. Місяць дійсно впливає на біологічні ритми тварин, рослин і людини. Деякі вважають, що причини виття вовків на луну пов’язані з гравітацією місяця і сонця, її впливом на планету Земля. Вовки турбуються, такий стан відбивається в їх витті. Вовки як би інтуїтивно відчувають небезпеку.

Для романтиків образ вовка, виючого на місяць, – символ самотності. Людям чується в співі вовка сум, біль втрати і втрати. Люди також співають, коли їх переповнюють почуття. Сумні пісні в моменти смутку, а веселі – коли переповнює щастя.

А от фахівці стверджують, що вовки виють не обов’язково на місяць. Вони виють кожен день, незалежно від того, чи видно місяць. Вовки найчастіше виють при настанні темряви, так як їх організм активується саме у нічний час. Вовк – мисливець, який виходить ночами. Згідно словами фахівців, вовки використовують виття, просто як спосіб комунікації. Таким чином, вовки позначають свою територію, відлякують чужаків, а своїй зграї повідомляють, що прийшов час полювання, наприклад.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.