Чого бояться вужі?

Опубликовал admin | Тварини | середа 20 березня 2013 20:35


Чого бояться вужі?

Дачний сезон в самому розпалі. Безліч любителів відпочити душею воліють вибиратися абикуди подалі за місто, засісти на своїй ділянці і вдосталь насолодитися близькістю природи. Але природа багатолика, і одним з її проявів можна вважати змій. Як не дивно, незважаючи на абсолютну безпеку для людини, ті ж самі вужі стають об’єктом численних гонінь з боку останнього. Не розбираючись в природі страху перед зміями, зокрема, перед вужами, давайте дізнаємося, як «убезпечити» себе і своїх близьких і уникнути контакту з цими прекрасними плазунами. Отже, чого бояться змії?

Як вигнати повзучого гада

Чого бояться вужі? Насправді, вужі абсолютно безпечні для людей. Вони ніколи не нападають, а воліють при будь-якому контакті з людиною відразу ж ретируватися в найближчі кущі. Але наша природа така, що якщо він виглядає, як гадюка, значить – гадюка. А гадюк треба уникати або знищувати. Примітивне судження, але тим не менше, нікуди не втечеш.

Чого бояться змії в абсолютній більшості – так це вас. Так, людей! Це людина – істота соціальна. Змії ж віддають перевагу самітності в переважну більшість часу свого життєвого циклу.

Але раз вже ви твердо маєте намір очистити свою ділянку від змій, навіть таких корисних, як вужі, то вам необхідно знати, що вужі бояться:

 • Їжаків
 • Шуму
 • Вібрації землі.
 • Так, ось чого бояться вужі, так це їжаків. І не через їх страшних, смертоносних голок. На ділі все набагато жахливіше: вужі входять в природний раціон їжаків. Отже, якщо ви хочете позбутися від мерзосвітна зміюка, вам треба поселити на своїй ділянці одного-другого їжачка. І ці з вигляду милі створіння швидко очистять ділянку від змій.

  Всі змії бояться шуму. Звичайно, бігати з тазиком і калаталом по ділянці не будеш, до того ж одиничного шуму недостатньо. Цілком підійдуть готові рішення для відлякування змій – такі пристрої можна купити в спеціальних магазинах. Вони видають звук на нечутній для людини завищеною частоті, що відлякує не тільки змій, але і гризунів. Але вам не підійде цей спосіб, якщо ви – господар живності: собак, пташок … Вони просто зійдуть з розуму, якщо ви включите пристрій в їх присутності.

  І звичайно, найцікавіше і просте, чого бояться вужі, – вібрація землі. Зробіть з жерсті літачок з пропелером неправильної форми – еліпса, наприклад. І помістіть його на жердину, вбитий в землю на вашій ділянці. Зміям дуже не сподобається це, і довго миритися з цим вони не зможуть. Ну а так як рук, щоб вирвати жердину із землі, їм природа не дала, вони залишать ваш ділянку.

  Думаю, ви тепер достатньо багато знаєте про те, чого бояться змії. Удачі в боротьбі!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.