Як зафарбувати сивину?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Як зафарбувати сивину?

Багатьом жінкам, що досягли певного вікового рубежу, що підтверджує істину про те, що молодість не вічна, доводиться шукати дієвий спосіб як зафарбувати сивину. Але, на жаль, сивина, це не єдиний з ознак старіння волосся. Крім зміни забарвлення, старіючі волосся стають менш еластичними і пружними, стають жорсткішими.

Рано сивіє? Не турбуйтеся

речі, поява сивини після певного вікового рубежу може сприйматися як належне подія. Але багато дам і чоловіки стикаються і з таким явищем як сивина в ранньому віці. Зрозуміло, що такий косметичний дефект навряд чи когось обрадує. І тому доводиться шукати дієвий засіб від сивини та молодим людям. Самі прості і дієві засоби від сивини це фарби для волосся. Надати необхідний відтінок сивим волоссям не так вже й просто.
Необхідно застосовувати на практиці маленькі хитрощі, для того щоб рівномірно розподілити колір фарбувальних речовин.

Фарбування сивини тільки тоді пройде на «відмінно», якщо ви будете враховувати інтенсивність і ступінь їх пігментації. Перш ніж купувати шампунь від сивини або інші дорогі диво-засоби для боротьби з цим явищем, визначитеся з інтенсивністю Седеньо для того щоб вибрати технологію і спосіб нанесення зафарбовують фарбою.

У тому випадку, якщо сивина проявилася в ранньому віці, або ж ви помічаєте окремо посивілі волоски, то питання з зафарбуванням вирішується просто. Вибрати фарбу природних теплих тонів, яка по колірній гамі буде трохи світліше природного кольору волосся.

Легка сивина прекрасно зафарбовується за допомогою мелірування. Ця процедура допомагає не тільки замаскувати окремі сивіюче волоски, але і візуально зробити ваш образ молодше.

Як позбавитися від сивини високої інтенсивності

У тому випадку, якщо волосся, не втратили природний колір і сивого волосся приблизно порівну, то фарбування доведеться проводити в два етапи. Для початку потрібно знебарвити волосся, і тільки потім нанести на них фарбу для волосся, уважно перед цим вивчивши інструкцію із застосування.

Волосся посивіло повністю. Що робити

У такій ситуації не обійтися без особливого підходу. Для початку надайте волоссю м’якості, застосувавши на них кошти для блондування. Такий вибір фарби допоможе вам повністю приховувати природний недолік. Перш ніж почати зафарбовувати сивину, вам необхідно переглянути безліч колірних варіантів фарб. Наприклад, яскраві і насичені тони дуже скоро після фарбування зможуть видати вашу таємницю оточуючим. Віддайте перевагу фарбам спокійних тонів, які по колорит будуть максимально наближені до вашого натурального кольору.

зафарбовувати сивину старим перевіреним способом

Наші бабусі і мами знали, як зафарбувати сивину і застосовували дієві і недорогі засоби. Такими засобами були і залишаються природні фарби. Це хна і басма. Вони можуть нанести в рази менше шкоди вашому волоссю. Але їх застосування має деякі особливості. Помічено, що після першої процедури фарбування такими барвниками сиве волосся забарвляться не чітко, і придбають коричневий або ж жовтуватий відтінок. Повторна забарвлення допоможе повністю замаскувати сивину.

Не забувайте, що процес фарбування волосся досить трудомісткий. Особливо, якщо ви є володаркою густої шевелюри. Зверніться за послугами до професійних перукарям. Хороший майстер може запропонувати вам стрижку, яка змінить ваш образ, і обіграє сивину, позбавивши вас від необхідності не завжди приємної процедури фарбування.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.