Як відбувається викидень?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Як відбувається викидень?

Момент злиття яйцеклітини та сперматозоїда вважається початком вагітності. Нормальному розвитку плоду іноді можуть перешкоджати різні фактори, в результаті яких може статися викидень. У даній статті ми з вами детально розглянемо, чому викидень відбувається, його симптоми, причини і профілактику.

Викиднем вважається переривання вагітності, яке відбувається мимовільно на невеликому терміні, до 22 тижнів. При вагітності особливу увагу рекомендується приділяти 4-5,8-9,11-12 тижнів.

Викидень на ранньому терміні

Мимовільне переривання до 12 тижнів вважається раннім викиднем. Це є великою проблемою в даний час, адже таких випадків досить багато в медичній практиці. Практично 25% вагітностей закінчуються трагічно.

Основні причини раннього викидня це хромосомні порушення і генетичні дефекти. Дуже часто буває, що жінка і не здогадується про вагітність і викидень. При одноразовому випадку – це може бути як збігом обставин, так і природним відбором. При виникненні декількох викиднів підряд – це вже діагностується як звичне невиношування вагітності.

У будь-якому випадку варто звернеться до фахівця, який докладно розбере ваш випадок і призначить відповідне лікування.

Причини

В даний час не завжди можливим буває виявлення точної причини мимовільного переривання вагітності до 22 тижнів. У медицині виділяються наступні основні причини:

 • Гормональні проблеми в організмі у матері – це найбільш поширена причина, результатом якої є викидень. У деяких випадках своєчасне звернення в лікарню може врятувати плід. При гормональної недостатності лікуючий лікар призначає препарати, що компенсують недолік гормонів. У деяких випадках посприяти викидня може надлишок чоловічих гормонів, а саме андрогенів. Полікістоз яєчників, може бути однією, з причин цього явища.
 • Генетична аномалія – ця причина найчастіше пов’язана як з мутацією плоду, так і з патологією спадкового характеру, які прямо ведуть до втрати плоду. Організм, самостійно розуміючи, що зародок зупинився в розвитку, починає мимовільний викидень. Зупинити такий аборт неможливо, так як плід вже загинув і в збереженні вагітності немає сенсу. Мутації в організмі жінки можуть бути викликані: курінням, наркотиками, алкоголем, екологією і лікарськими препаратами.
 • Імунні захворювання – як правило, виникають через резус-конфлікту. Цей симптом виявляється у жінок з негативним резус-фактором. У цьому випадку ліквідувати загрозу можна за допомогою ліків, які нейтралізують антитіла в організмі жінки.
 • Шкідливі звички – завжди негативно позначаються на плоді, тому всі шкідливі фактори рекомендується виключити ще при плануванні вагітності.
 • Будь інфекції, в тому числі і передаються статевим шляхом також виривають мутацію і призводять до викидня.
 • Стрес, а в особливості тривалі переживання супроводжуються викидом шкідливих гормонів, які дуже несприятливо позначаються не перебігу вагітності, і в деяких випадках призводять до викидня.
 • Симптоми

  У даному розділі ми з вами розглянемо симптоми раннього викидня, які поділяються на кілька етапів:

 • Спочатку з’являються тягнучі болі внизу живота, при тому що загальний стан організму в нормі, а виділень немає.
 • На другому етапі з’являються виділення, що сигналізує про відшаруванні плідного яйця.
 • Розглядаючи, як відбувається викидень, потрібно особливу увагу приділити цьому етапу, так як на даній стадії плід вважається вже загиблим і відбувається повна відшарування, супроводжувана сильними болями і рясними виділеннями. На даному етапі необхідно обов’язкове звернення до лікаря, адже іноді можуть знадобитися додаткові процедури по видаленню залишків плоду.
 • Діагностика

  Як зрозуміти, що стався викидень на ранньому терміні, якщо явних ознак немає. Основним методом, застосовуваним у медицині при діагностиці вагітності і викидня, є ультразвукове дослідження. Це метод дозволяє на ранніх стадіях діагностувати відхилення, а також факт завмирання плоду.

  ХГЧ також вважається методом, який діагностує викидень. При завмирання плоду – рівень ХГЛ знижується.

  Наслідки

  Щоб не було ускладнень, після викидня потрібно обов’язкове медикаментозне лікування. Якщо лікування проведено в час, тоді ускладнень скоріше всього не буде. Давайте розберемо, що відбувається після викидня, якщо не звернутися одразу до лікарні. Відтягуючи вишкрібання, можна заразиться інфекцією, яка сприяє розвитку ендометриту і запалення придатків, що майбутньому може призвести до безпліддя.
  Маткові труби можуть виявитися непрохідними, а внаслідок цього яєчники перестануть нормально функціонувати.

  Щоб з’ясувати причини і нормалізувати стан жінки після викидня, лікар гінеколог зазвичай призначає обстеження. При повторному викидень необхідно повне обстеження, яке включає вивчення гормонального фону, генетичних захворювань, інфекцій і багато чого другова. Викидень є дуже серйозним потрясінням для організму, і для жінки рекомендується взяти відпустку або лікарняний, що б адаптуватися як у фізичному, так і в моральному плані.

  Профілактика

  Підготовка жінки до майбутньої вагітності, допоможе виключить фактори які можуть сприяти викидню. У профілактичних заходах потрібно кинути палити, вживати алкоголь та наркотики, а також збалансувати відпочинок, сон і харчування. Також слід обстежити організм на наявність інфекцій і визначити чи в нормі гормони.

  Починаючи з початок вагітності слід налаштуватися на позитивний лад, що також послужить своєрідною профілактикою. Наукою доведено, що при спокійному емоційному стані мимовільний викидень відбувається значно рідше. А при небезпеці викидня, найкраще лягти в лікарню на збереження.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.