Як прибрати живіт після кесарева розтину?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Як прибрати живіт після кесарева розтину?

Під час вагітності будь-яка мама неминуче набирає вагу, і багатьом хочеться скоріше повернутися в колишню форму. Але ось після кесаревого розтину це не так вже просто. Найлегший спосіб схуднути – фізичні навантаження, але тим, хто пройшов кесарів розтин, не можна займатися спортом і протипоказані фізичні навантаження, щоб не пошкодити шов. Як прибрати живіт після кесарева розтину, не зашкодивши ні собі, ні малюкові? Давайте подивимося.

Прибрати живіт після кесарева: способи

 • Бандаж – спеціальний післяпологовий бандаж утянет живіт і захистить шов від пошкоджень, в ньому ви зможете робити легку зарядку – проконсультуйтеся з лікарями в пологовому будинку, можливо там є фахівець з гімнастики. За деякими джерелами бандаж зміцнює м’язи живота, по іншим він навпаки розслабляє їх і без роботи вони атрофуються. Швидше за все, бандаж має середнє між цими двома вплив – він не дозволяє животу висіти і допомагає йому «запам’ятати» своє становище. Бандаж захищає від надмірних навантажень, але дозволяє робити невеликі, щоб м’язи не атрофувалися, а поступово знаходили тонус.
 • Косметичні процедури – спеціальні скраби, креми, грязьові обгортання – все, що приводить в тонус шкіру і виводить підшкірний жир. Відмінно допоможуть підвищити пружність шкіри, зменшити розтяжки і целюліт в процесі схуднення після кесаревого розтину. До того ж всі процедури просто приємні і піднімуть вам настрій.
 • Сауна – вона також може допомогти вивести зайві відкладення, особливо якщо поєднати її з обгортанням, але будьте обережні, якщо у вас проблеми з артеріальним тиском або після операції пройшло зовсім мало часу.
 • У міру загоєння шва, з дозволу лікаря можна починати фізичні навантаження:

 • Качати прес – це самий надійний спосіб прибрати живіт, так як він приводить в тонус м’яза живота, які, зміцнюючись, можуть утримувати живіт, так він перестане випирати. Почніть з невеликих навантажень – робіть вправи до появи втоми або напруги в м’язах, але припиняйте негайно, якщо виникне біль в області шва.
 • Басейн – це одночасно і м’яка і досить важке навантаження, плавання і спеціальна гімнастика вимагають великої кількості сил, вода одночасно підтримує і утрудняє всі рухи.
 • Спортзал та аеробіка – ці види активності вирішуються вже після повного відновлення після операції, ви можете одночасно розробляти всі групи м’язів або працювати конкретно над м’язами живота.
 • Кесарів розтин: чого не можна робити

 • Дієти. Багато хто вважає, що треба перестати їсти, так як прибрати живіт після кесарева розтину можна тільки так і не інакше, але це омана. Жорсткі дієти протипоказані і годуючим мамам і людям, що перенесли недавно операції, а ви зараз маєте обидва ці чинники.
  Варіанти м’яких дієт для годуючих мам можна знайти у нас на сайті в розділі «дієти». В цілому, вам можна порекомендувати їсти менше солодощів, мучного і жирного і приділити увагу свіжим овочам і фруктам, вівсяній каші і злакам.
 • Голодування і переїдання – ваш організм слабкий, і він не може впоратися ні з відсутністю їжі, ні з великими її обсягами. Голодуючи, ви піддаєте ризику своє здоров’я і здоров’я вашої дитини, який не отримає разом з молоком важливих поживних речовин. Переїдаючи, ви надмірно навантажуєте свою травну систему, вона виробляє стільки енергії скільки ви не зможете витратити і вона відкладається про запас туди, де організмові це зручно, а у вашому животі повно місця для нового жиру.
 • Ліки та харчові добавки для схуднення – все що приймете ви, отримає з молоком і ваша дитина, ваш організм і так не стабільний, не піддавайте його небезпеки, приймаючи препарати для схуднення.
 • Немає швидкого способу, як прибрати живіт після кесарева розтину, жоден метод не допоможе вам за одну секунду прийти у форму. Наберіться терпіння і вперто йдіть до своєї мети і, врешті-решт, при належних старань ви обов’язково повернете форму і знайдете красивий плоский живіт.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.