можна вагітним загоряти в солярії?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Чи можна вагітним загоряти в солярії?

Вагітній жінці не можна довго перебувати на сонці, загоряти. А чи можна вагітним загоряти в солярії?

Для початку відповім вам на питання: чому не можна довго перебувати на сонці?

перше, в організмі вагітної жінки змінюється гормональний фон. Так, під дією сонячних променів (ультрафіолету) на шкірі можуть з’являтися пігментні плями. Ці плями або зникають після пологів, або залишаються на все життя.

друге, перебуваючи на сонці, підвищується температура внутрішніх органів і температура плода. Якщо плід знаходиться в такому стані досить тривалий час, це може спричинити за собою пошкодження мозку.

третє, частина вчених бачать взаємозв’язок порушень розвитку нервової системи майбутньої дитини і впливом на організм матері ультрафіолетового випромінювання.

Чи можна ходити в солярій вагітним

Вплив засмаги в солярії на організм вагітної не вивчався. Лікарі радять утриматися від штучного загару. Загоряючи в солярії, жінка і її майбутня дитина схильні того ж ризику. Через зміни гормонального фону під дією ламп солярію можуть з’являтися пігментні плями. До того ж, в період вагітності шкіра жінки стає більш чутливою до зовнішніх чинників. Є великий ризик обгоріти.

Зверніться до свого гінеколога, який вас спостерігає, і запитайте у нього, чи можна ходити в солярій під час вагітності? Звичайно, у кожного на це питання є своя відповідь. І твердження про те, що при дії ультрафіолетових променів виробляється вітамін D, настільки необхідний як дорослому організму, так і дитячому, все частіше змушує нас замислитися, чи можна ходити в солярій при вагітності.

Сучасні вчені відзначають, що штучна засмага не так вже й корисний. Особливо не рекомендовано ходити в солярій вагітним. Варто замислитися про здоров’я майбутньої дитини. Сильне УФ випромінювання може призвести до різних захворювань. А що ж стосується засмаги під час лактації? Чи можна засмагати годуючій мамі в солярії або під сонцем? А про це читайте в іншій нашій статті.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.