можна вагітним стригти волосся?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Чи можна вагітним стригти волосся?

Міркувань на тему, чи можна підстригатися під час вагітності, безліч. Думаю, це питання хоча б одного разу вставав перед кожною майбутньою мамою. Спробуємо розібратися, звідки взагалі пішов цей страх, стригти волосся майбутній мамі.

Стригти волосся вагітної: можна чи ні

Поговоримо про прикмети і забобони. Чим керувалися наші предки, вирішуючи, чи можна вагітним стригти волосся? У далекі часи існувала народна прикмета, дотримуючись якої, стригтися під час вагітності було не можна ні під яким приводом. Вся справа в тому, що наші далекі предки за допомогою волосся рятувалися від холоду, тому вони думали, що у волоссі таїться життєва сила, таким чином підстриг, ми вкорочуємо життя, позбавляємося сил, енергії і навіть достатку. Тим більше, вважали вони, під час вагітності це робити не можна, організм адже і так схильний різного роду випробуванням. Напевно, вони згадували одного з героїв Старого Завіту Самсона, якому дружина отстрігла волосся, і він втратив свої могутні сили. Але науково обгрунтувати цю версію, звичайно ж, ніхто не може.

Об’єктивні міркування

 • А що думають сьогодні? Яке думка докторів? Чи можна стригти волосся під час вагітності? Перукарі і доктора професійно переконують нас, що підстригатися під час вагітності можна. Ми всі сучасні освічені люди і не повинні покладатися на забобони. Є досвід і наукові пояснення професіоналів. Одна моя знайома в першій половині вагітності, коли ще не помітний живіт, підстригала кінці волосся в перукарні. Пізніше, місяця через два, пішла знову, її перукарки не було, а інша стригти її відмовилася, переконуючи подругу в тому, що під час вагітності стригтися не можна і що цим можна нашкодити малюкові. Конкретно як і чим в процесі стрижки волосся можна нашкодити дитині, вона не пояснила. Довелося моєї знайомої йти в іншу перукарню. Все-таки під час вагітності хочеться виглядати по-особливому красиво! Ми були вражені цими старовинними домислами. І все ж, ми вважаємо, що підстригатися вагітним можна і потрібно.
 • А якщо звернутися до православної церкви, то вона дасть однозначну відповідь: не вірте забобонам!
 • Природно, що майбутні мами все одно мучаться цим питанням. Але давайте розсудимо логічно. Під час вагітності більшість жінок прагнуть харчуватися правильно і вчасно, посилено п’ють вітаміни, в різні періоди вагітності налягають на різні групи продуктів, необхідних дитині в різний час його формування. Відповідно, баланс речовин в організмі налагоджується, в тому числі і вміст кальцію і цинку, які важливі для росту волосся і підтримання їх у здоровому вигляді. Виробляються гормони, що сприяють блиску і густоті волосся. Волосся починають швидше рости. На думку фахівців, кількість волосся збільшується на 60% за час вагітності. Ростуть вони здоровими, тому їх треба частіше стригти, щоб вони були більш доглянутими і красивими. Довге волосся, як і короткі, потребують догляду і під час вагітності теж. Для довгих і напівдовгому волосся обов’язково раз на місяць рівняти кінці, а для короткого волосся – раз на один – два місяці – стрижка. Чим частіше ви ходите в перукарню, тим красивіше і ухоженнєє ваше волосся, тим більше під час вагітності.
 • Сучасна медицина на питання, чи можна вагітним стригти волосся, скаже однозначне: так. Майбутні мами можуть підстригатися під час вагітності, це нічим не загрожує малюкові, тим більше, не забирає енергію і життєві сили. Нова зачіска дарує нам нові позитивні емоції і радість, а вже це точно надасть тільки кращий вплив на майбутню дитину.
 • Робимо висновок: стригтися під час вагітності можна і потрібно обов’язково. Радуйте себе і оточуючих своїм зовнішнім виглядом і вашому малюкові буде добре і затишно від вашого настрою.

  речі, треба додати, що після пологів часто буває, що волосся починає посилено випадати через стрес, годування груддю та інших причин. Так що якщо стригтися під час вагітності, то це як би допоможе волоссю перенести майбутній криза, тобто зменшить навантаження на волосся. І це ще одна відповідь «так» на запитання, чи можна підстригатися вагітним.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.