можна вагітним ходити на каблуках?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Чи можна вагітним ходити на каблуках?

Вагітність – чудовий час в житті будь-якої жінки! Чарівний настрій від очікування малюка додає Вам сил, дарує наснагу. З’являється все більше бажання чудово виглядати, піклуватися про красу свого обличчя, здоров’я свого волосся (див. “Чи можна вагітним фарбувати волосся, нігті і особа?”), Красиво одягатися і, звичайно, носити підбори! Але чи можна вагітним ходити на каблуках? Адже не хочеться на 9 місяців забувати це миле відчуття постукування своїх каблучків по асфальту, відчуття привабливості й жіночності! Мами бабусі починають турбуватися і твердити, що вагітним не можна ходити на каблуках.

Високий каблук при вагітності

Як впливає високий каблук на вагітну жінку?

 • Високий каблук змінює точку опори (зі всієї поверхні стопи на носочек), а відповідно, на ваше положення. Для дитини змінюється саме місце його перебування в ці 9 місяців. Положення малюка міняється, він пересувається, роблячи більше розтяжок на животі мами. Постає питання: чи не змінювати високому каблуку 9 місяців або мати красивий животик після пологів? У зв’язку з цим все-таки не можна майбутній мамі носити взуття на підборах, щоб зберегти свою красу після появи на світ дитини.
 • У вагітної жінки зв’язки в ногах розслабляються вже на ранніх термінах. Це пов’язано з гормональним фоном і підготовкою організму до роботи через 9 місяців. Вага тіла при вагітності збільшується, а отже, і навантаження на ноги теж. Само по собі це може викликати варикозне розширення вен, плоскостопість. А якщо Ви ще надягнете високий каблук при вагітності, то це збільшить навантаження на ноги, може викликати набряки, болі в спині, травми (вагітні частіше спотикаються, ніяково встають на ногу). Знову ж Ваші ніжки легше відновляться після пологів без взуття на підборах.
 • Вплив на Вашого малюка

  Як впливає на плід взуття на підборах при вагітності?

  Вже говорилося про те, що високий каблук при вагітності змінює становище жінки і малюка. Зміна положення дитини небезпечно і саме по собі. Якщо дитина приймає сідничне або поперечне положення, то це може загрожувати викиднем або необхідністю робити кесарів розтин.

  Корисні поради

 • Необов’язково відмовлятися від каблуків зовсім! Відмовтеся від високого каблука при вагітності (зупиніться на висоті в 3 см.). Виключіть взуття на тонких підборах. Вибирайте стійку взуття. У магазині попросіть обидві пари взуття, не поспішайте, пройдіться в ньому по магазину.
 • Зверніть увагу на застібку. Подумайте про те, чи зручно Вам буде користуватися нею на пізніх термінах вагітності.
 • Якщо в перші пару місяців вагітності Ви зібралися на свято і не можете обійтися без чарівного каблучка, то нехай це триває не більше 2-3 годин.
 • Носіть підтримуючу взуття. Перевірте, щоб нога не бовталася в ній. До речі, не варто носити і уггі, оскільки вони абсолютно не підтримують ступню.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.