можна вагітним фарбувати волосся, нігті і особа?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Чи можна вагітним фарбувати волосся, нігті і особа?

Під час вагітності в організмі жінки відбуваються певні зміни. Вони виявляються і в стані шкіри, волосся, нігтів. Тому коли Ви збираєтеся їх фарбувати, необхідно враховувати ці зміни. Отже, розглянемо хвилюючі жінок питання про те, чи можна фарбувати волосся, нігті і особа вагітним і зробимо відповідні висновки.

можна вагітним фарбувати волосся?

Почнемо з цього поширеного питання. Ви постійно фарбували волосся протягом декількох років, а тепер не можете дивитися на відросло коріння? Відтінок Вашого волосся здається Вам потьмянілим, і Ви вважаєте, що пора його оновити? Або у Вас просто прекрасний настрій, і Ви хочете перетворитися, помінявши свій колір волосся? Пропоную поглянути, що ж відбувається з волоссям, коли Ви очікуєте малюка, і дізнатися про те, чи можна фарбувати волосся вагітним.

Гормональний фон Вашого організму зазнає змін, які впливають на структуру волосся. Волосся зазвичай стає густішим. Це не означає, що їх виростає більше. Справа в тому, що випадіння волосся зменшується за рахунок підвищення гормону вагітності – прогестерону. Як показали дослідження, сучасні фарби для волосся не несуть небезпеки для вагітних. Але не забувайте, що кожний організм індивідуальний. Часто вагітні жінки описують свої волосся як неслухняні. Змінилися особливості волосся вагітних не можуть передбачити, яким буде результат фарбування. Тобто, Ви просто-напросто можете не отримати бажаний результат. А зараз зовсім не потрібний зайвий привід для переживань. Крім того, медицина наполягає на тому, що шкідливі хімічні речовини в фарбах можуть несприятливо вплинути на шкіру голови і весь організм в цілому, що також залежить від індивідуальних особливостей організму.

І все ж, якщо Вам необхідно пофарбувати волосся під час вагітності, то краще:

 • скористатися відтіночним засобом;
 • зробити мелірування, колорування, при яких фарба не торкнеться шкіру голови;
 • використовувати народні засоби для фарбування волосся (наприклад, хну, басму).
 • можна вагітним фарбувати нігті?

  При вагітності структура нігтів також змінюється. Ви можете виявити, що збільшилася товщина нігтьової пластини і швидкість росту нігтів. Це наслідок зміни гормонального фону. А можете зауважити й те, що нігті стали тоншими, більше ламаються, розшаровуються. Тому краще не використовувати засоби, що містять ацетон, і фарбувати нігті пореже. Все це необхідно, щоб шкода Вашим нігтям був мінімальним. А щоб не завдати шкоди дитині, вагітним можна фарбувати нігті в добре провітрюваному приміщенні. Інакше Ви будете у великій кількості вдихати шкідливі пари, які до того ж можуть викликати алергічну реакцію. Зауважимо також, що нарощувати нігті вагітним можна тільки при дотриманні певних умов.

  Вагітним фарбувати нігті можна, але при покупці лаку для нігтів зверніть увагу на склад засоби. Він не повинен містити:

 • Формальдегід (може послабити імунітет дитини);
 • Толуол (прискорює процес висихання лаку і є шкідливим для плоду);
 • камфори (не рекомендується при вагітності).
 • Чи можна фарбувати обличчя, робити макіяж вагітним?

  Перейдемо до питання про макіяж особи при вагітності. Косметологи пишуть, що використання макіяжу не може негативно відбитися на вашому малюку. Навіть навпаки – позитивні емоції від свого відображення чудесним чином позначаться на Вашому настрої і самопочутті! Тобто, вагітним фарбувати обличчя можна! Погляньте, вагітним можна:

 • фарбувати очі, надавши їм виразності за допомогою туші для вій;
 • фарбувати губи, підкресливши їх чуттєвість блиском;
 • фарбувати брови, погравши з природними вигинами.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.