Чи можна стригти волосся вагітним?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Чи можна стригти волосся вагітним?

Такий прекрасний момент життя будь-якої жінки як вагітність просто не може бути звичайним. Нові відчуття, нові думки, новий спосіб життя – все це починається у Вас з настанням вагітності!

У кожної людини є речі, які він робить регулярно, наприклад підстригає волосся. Під час вагітності жінка теж може помітити посічені кінчики волосся або побажає зробити цікаву стрижку. Але чи можна стригти волосся вагітним? Чи відносяться такі нововведення як стрижка волосся до обмежень у період вагітності?

Наше життя повне прикметами, одні в них вірять, інші – ні. До першої групи людей можуть ставитися і вагітні. Напевно, їм буде цікаво дізнатися, які існують забобони з приводу стрижки волосся вагітним жінкам.

Стригтися вагітної: прикмети

Говорили, що вагітним не можна стригти волосся перед пологами. Якщо жінка не послухається, то дитина може народитися передчасно або мертвим. Коріння такого марновірства криються в переконанні, що життєва сила людини таїться саме в волоссі. Існує припущення, що все це пов’язано з тим, що в стародавні часи волосся рятували людей від холоду, зберігаючи їм життя.

Існують і інші забобони, які пояснюють, чому вагітним не можна стригти волосся. Вважалося, що отстріганіе волосся може означати зменшення своїх сил, матеріального достатку, здоров’я; немов отстрігают їх. Тому питання про те, чи можна стригти волосся вагітним чи ні, відноситься і до здоров’я самої вагітної жінки. Але пам’ятаємо – це лише прикмети і припущення.

У селах вірили в те, що ні в якому разі не можна відпускати волосся на вітер. У художніх фільмах ми бачимо чаклунів, які, маючи у своєму розпорядженні волосся людини, можуть впливати на нього, на його здоров’ї, на його помисли і розум. Тому деякі закопують волосся в самому затишному місці або спалюють їх, щоб ті не потрапили в злі руки. Якщо для Вас мають значення прикмети, і Ви спантеличені питанням, чи можна вагітним стригти волосся, то скажемо Вам: стрижіть, але подбайте самі про їх збереження.

Прикмети прикметами, а наука оперує доказами і фактами, з якими не посперечаєшся. Як би Ви не вірили в прикмети, радимо прочитати і наукову точку зору.

Стригти волосся вагітним: наука

Фахівці і лікарі відповідають, стригти волосся вагітним чи ні – це особиста справа жінки. Заборон ніяких не існує! Розумних пояснень прийме, про які ми говорили, вони також знайти не змогли.

Якщо тепер перед Вами постав вибір, стригти волосся чи ні, то допоможуть наступні факти:

 • Під час вагітності густота волосся збільшується, їх стає більше, так як сильно зменшується їх випадіння.
 • Стрижка волосся зберігає форму і прекрасний вигляд зачіски, а відповідно піднімає настрій майбутній мамі.
 • Коли Ви стрижете січуться кінці, волосся росте краще. Тому, відповідаємо: як і решті жінкам, вагітним можна стригти волосся, щоб підтримати їх красу і доглянутий вигляд.
 • Часто вагітні жінки на останніх термінах вагітності помічають, що їх обличчя стало трохи припухлим. А довге волосся будуть їх незамінним помічником. Вони допомагають зробити особа більш витягнутим на вигляд. Цей факт може послужити поясненням, чому вагітним не можна стригти волосся.
 • А якщо Вам тепер заважає довжина волосся, то легше буде прибирати волосся в елегантний хвіст, ніж кожен день укладати нову стрижку. Стригти волосся вагітним – це зайва турбота.
 • Стрижка волосся – це важливий елемент догляду за волоссям. Але крім неї скористайтеся порадами щодо поліпшення стану свого волосся під час вагітності.

  Поради по догляду за волоссям

 • У період вагітності змінюється гормональний фон в організмі жінки, тому змінюється і структура, стан волосся. Якщо Ви вважаєте, що вагітним не можна стригти волосся і віддаєте перевагу носити довге волосся, то прослідкуйте за своїм волоссям, опишіть для себе їх властивості. Тепер можна підібрати два найважливіших засоби по догляду за волоссям – шампунь і ополіскувач.
 • Підберіть маску для волосся, вона послужить засобом для додаткового догляду. За допомогою маски Ви збережете блиск, силу і красу здорового волосся. А якщо Ваше волосся ослаблені, то маска буде незамінним рятівним колом для них. Не забувайте, що краса Вашого волосся – запорука чудового настрою в чудесний період вагітності!
 • Ви володарка нормального типу волосся: промийте волосся настоєм аптечної ромашки або коренів лопуха після миття голови. Не пропустіть можливість побалувати свої здорові волосся різними масками, вони теж потребують підживлення, щоб після пологів зберегти свою колишню красу.
 • Ви володарка жирного волосся: використовуйте настій звіробою, подорожника, деревію. За 30 хвилин до миття голови можна втирати в коріння волосся сік з листя алое.
 • Ви володарка сухого волосся: Вам підійде настій м’яти перцевої, сухого листя берези. Не забувайте про поживні масках. Для укладання волосся не використовуйте засоби, що містять алкоголь.
 • Чи можна нарощувати волосся вагітним? Що стосується нарощування волосся, то це робити також можна при вагітності. Але подумайте про тривалому проміжку часу, який Вам доведеться висидіти в кріслі у майстра. Якщо Ви все ж зважилися на це, то подбайте про добре провітрюваному приміщенні, щоб запахи різних засобів на сусідніх робочих місцях згубно не вплинули на вас і Вашого малюка.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.