Чи можна нарощувати нігті вагітним?

Опубликовал admin | Турбота про дітей | середа 20 березня 2013 21:10


Чи можна нарощувати нігті вагітним?

Якщо ви коли-небудь нарощували нігті, то напевно ви коли-небудь задавалися питанням: чи можна нарощувати нігті вагітним? І як це може відбитися на здоров’ї майбутнього малюка? Про це і поговоримо.

Нарощування нігтів і вагітність

Учені проводили дослідження і дійшли кількох висновків про можливий вплив на майбутню дитину речовин, які використовуються при нарощуванні нігтів.

 • До складу хімічних речовин для цієї процедури входить речовина під назвою метакрилат. Одна зі складових метакрилату (метилметакрилат) може шкідливо впливати на розвиток плода і навіть викликати різні пороки в розвитку дитини. Але так само вчені з’ясували, що в тій концентрації, в якій він використовується при нарощуванні нігтів, ніякої шкоди це речовина завдати малюкові не може. Ті препарати, в яких метилметакрилат перевищує допустиму норму, вже заборонені до використання. Його можна зустріти хіба що в матеріалах, чий виробник Китай і Корея.
 • В Америці і Європі виробники матеріалів для професійного нарощування нігтів використовують більш безпечний етілметакрілат. Він абсолютно нешкідливий для плоду. І ви можете не турбуватися про те, чи шкідливо нарощувати нігті вагітним.

 • Нігті можна нарощувати двома способами: акрилом та гелем. Але чому не можна нарощувати нігті вагітним акрилом, а гелем можна? Справа в тому, що акрил має різкий запах і створюється враження, що при випаровуванні він завдає шкоди плоду. Зауважу, що гель так само як і акрил випаровується, просто він не має запаху. А якщо повернутися до складу, то треба додати, що як раз гель містить у своєму складі той самий метилметакрилат, який так шкідливий для малюка. Так що краще вибирайте погано пахне акрил, ніж небезпечний гель без запаху.
 • Потрібно не забувати і про лаку для нігтів, адже ми використовуємо його відразу після нарощування. Чи можна фарбувати нігті вагітним? Наскільки в цьому випадку буде шкідливий лак? У складі кожного лаку для нігтів, так само як і в складі матеріалів для нарощування нігтів міститься формальдегід. Це отруйна і токсична речовина, але тільки у великих дозах. А використання лаку для нігтів може нашкодити якщо тільки мамі, але не майбутньому малюкові.
 • Підведу підсумок.
  Нарощувати нігті вагітним не забороняється. Але потрібно пам’ятати про двох правилах. Приміщення, в якому Ви нарощуєте нігті, має весь час провітрюватися. І Ваш майстер повинен використовувати тільки сучасні матеріали хороших виробників.

  А щоб уникнути алергічної реакції, після нарощування промийте ніс чистою мінеральною водою.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.