Заборонено Чи ксенон?

Опубликовал admin | Техніка | середа 20 березня 2013 20:58


Заборонено Чи ксенон?

Останнім часом автолюбителі задаються питанням, чи заборонений ксенон? Вони пов’язують це з тим, що за автомобілями, на яких встановлені такі фари, особливо пильно стали стежити співробітники ГИБДД.

Через що з’явилася ця проблема? Вважається, що світло від ксенону засліплює водіїв зустрічного транспорту. Однак, це не зовсім так. Таке освітлення засліплює в тому тільки разі, якщо в автомобільних фарах ксенонові лампочки застосовуються в парі з галогенними відбивачами. Світло від них може розсіюватися куди завгодно.

Заборонено Чи ксенон офіційно? Установка ксенону є порушенням ПДР, але штраф за нього не передбачений. Однак, якщо світло від ваших фар не сподобається співробітникові ГИБДД, і дійсно, буде засліплювати зустрічний транспорт, тоді, можна позбутися права керування транспортним засобом строком від шести місяців до дванадцяти, з конфіскацією заборонених світлових пристосувань.

І, врешті, встановити ксенонові лампочки на ваше авто має право інспектор з технічного нагляду на стаціонарному посту, якщо конструкцією вашої машини передбачена установка ксенонового освітлення.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.