Як виглядає Лада Пріора?

Опубликовал admin | Техніка | середа 20 березня 2013 20:58


Як виглядає Лада Пріора?

LADA Priora просто не може не підкорити тих автолюбителів, хто, не дивлячись на революції і катаклізми, кризи і перевороти, залишився вірним вітчизняному виробнику. І вірність ця не була марною. Вони таки дочекалися того моменту, коли наше автомобілебудування вийшло на новий виток свого розвитку. І Lada Priora – яскравий тому приклад. На яку її комплектацію не подивись, вона не може не радувати око. Але не тільки зовнішній вигляд цього автомобіля викликає душевний підйом. За своїми технічними характеристиками Lada Priora – це ще один крок автоваза до світового визнання. Ну що, подивимось, як виглядає Пріора?

PRIORA СЕДАН

Уважно розгляньте його на офіційному сайті автоваза тут. Він стилен і практичний. Ви тільки подивіться на фальшрадиаторной грати. Це справжній клас. По центру капота проходить ребро. А обводи надають кузову виразності. Досить сучасно. Хоча без зайвої претензійності. Такий автомобіль чудово вписується в міський пейзаж і не тільки. Місткий, ізольований від салону багажник навіває думки про подорожі. У салоні автомобіля просторо. Приладова дошка – візитна картка Волзького Автомобільного Заводу – візуально сприймається водієм як щось близьке і рідне.

Лада Пріора-седан

LADA Priora Coupe – трехдверний хетчбек

Гляньте-но на цього красеня!

Це, звичайно, не Ferrari, не Lamborghini, і не Maserati, але виробник, явно, прагне, коли-небудь, потягатися з найкращими світовими брендами. Про практичності тут мова не йде. А ось компактність, маневреність і кураж – це, точно, сказано про LADA Priora Coupe.

Лада Priora Coupe

LADA Priora хетчбек п’ятидверний

А ось і АВТОВАЗовскій LADA Priora хетчбек – спокійний і витривалий, комфортний і практичний.

Може він і не зовсім те, що мають на увазі інші виробники під цією назвою. Але й російські дороги ще не скоро стануть тим, що під цією назвою розуміють, наприклад, в Європі.

Лада Пріора-хетчбек

Акуратний бампер на тлі значного капота, передня і задня оптика, округлена форма корми і функціональні рейлінги на даху – все це залишає досить приємне «післясмак» (якщо так можна висловитися) від перегляду.

LADA Priora універсал

Раз вже ми задалися метою з’ясувати, як виглядає Лада Пріора, то, як же обійтися без універсалу?

Лада Пріора-універсал

Це класика жанру. Справжній сімейний автомобіль. Катайте на ньому своє велике сімейство, возите навесні на дачу розсаду, а восени урожай, зібраний з ваших грядок. Поїздки на риболовлю і на морі, в ліс за грибами і до тещі на млинці … Він витримає все! Та й виглядає дуже навіть презентабельно.

Як бачите, дійсно, наше автомобілебудування таки не стоїть на місці.
І динаміка його розвитку дуже навіть радує. Це помітно вже з того, як виглядає Пріора. Ну а ті, хто говорить, що, мовляв, крок вперед робимо, а два – назад, хай пригадають, в яких умовах доводиться творити і розвиватися.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.