У скільки отримують права?

Опубликовал admin | Техніка | середа 20 березня 2013 20:58


У скільки отримують права?

Багато хто помилково думають, що досягнувши 16 річного віку, можна пройти навчання в автошколі, і успішно склавши іспит, отримати довгоочікувані права, які дозволять їздити на улюбленому авто. І це лише на половину вірно. У шістнадцять років ви цілком реально можете отримати права категорії “А”, і спокійно водити мотоцикли, а також моторолери та мотоколяски.

Якщо ж ви хочете отримати водійське посвідчення категорії “В”, то тут необхідно дочекатися 18 років, і з повною впевненістю здавати на право навчання водіння легкових автомобілів і малих вантажних до 3,5 тонн автомобілів.

У випадку, якщо ви хочете отримати категорію “D”, а отже керувати автобусом, тролейбусом чи трамваєм, то дочекавшись 20 років, сміливо можете йти здавати на права.

Найскладніше буде здати на права тим, хто хоче керувати транспортними засобами категорії “E”, тобто що стосується автопоїзди або автомобіля з причепом. Для цього необхідно мати стаж керування танспортнимі засобами категорії “B”, “C”, або “D”. І досвід водіння за переліченими видами транспортних засобів повинен бути не менше 12 місяців.

Тепер залишилося тільки вирішити, за яким транспортним засобом ви ведіть себе в ролі водія.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.