Що таке парктронік?

Опубликовал admin | Техніка | середа 20 березня 2013 20:58


Що таке парктронік?

У мегаполісах стає все важче знайти місце, щоб припаркуватися. Якщо ж ви знайшли таке місце, то відразу заїхати на нього не представляється можливим. Іноді необхідно вийти, щоб не торкнутися бордюру або іншого автомобіля. Якщо на вашій автомашині встановлений парктроник, то цей процес можна значно скоротити і полегшити. Так що таке парктронік?

Принцип роботи

Паркувальний радар (парктронік) – пристрій, що складається з датчиків парковки, блоку парктроника і індикатора відстані (біпер). Ультразвукові хвилі випромінюються датчиками паркування, які потім приймають назад відбитий сигнал від перешкод. Тим самим вимірюється відстань до перешкоди, а відстань виводиться на дисплей, але деякі парктроніки сповіщають про перешкоду сигналом біпера.

Види парктроников та їх відмінності

Що таке парктронік в автомобілі і чим вони можуть відрізнятися один від одного? Основна відмінність полягає в кількості паркувальних датчиків (від 2 до 8), способом оповіщення водія про відстані (звукове, візуальне, голосове та поєднане) і конструктивними особливостями індикаторів відстані і місцем, де вони повинні бути встановлені.

Є паркувальні радари (парктроніки), в яких замість датчиків встановлюється стрічкова плоска антена. Це стрічкові парктроніки.

Чим більше у паркувального радару датчиків, тим він дорожче коштує. Вони (датчики) встановлюються на задній (задній парктронік) і передній бампери (передній парктроник).

Два датчика найдешевшого паркувального радару встановлюють в задній бампер невеликої машини, інакше один датчик може не вловити відбитого сигналу. Якщо у парктроника 8 датчиків, тоді вони встановлюються по 4 штуки на передній і задній бампери. Якщо ви натискаєте на гальмо, то відбувається включення 4-х передніх датчиків.

За способом установки розрізняють врізні датчики (коли їх встановлюють у заздалегідь просвердлені отвори), накладні датчики (коли вони наклеюються на задній бампер) і підвісні (розміщуються на кронштейні внизу біля заднього бампера).


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.