Скільки квітів дарувати?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Скільки кольорів дарувати?

Практично для кожної дівчини квіти – найбажаніший подарунок від чоловіка. А все тому, що букет квітів здатний розповісти про ті почуття, які хлопець відчуває, показати, наскільки він щедрий. Особливість квітів у тому, що кожен з них передає одержувачу якесь повідомлення. Біла лілія говорить «Я захоплююся тобою!», Червона троянда зізнається в коханні, хризантема визнає тебе хорошим другом. Чи впливає кількість квітів у букеті на передане повідомлення і скільки квітів дарувати, щоб розповісти якомога більше?

Скільки квітів дарувати дівчині

Розібратися в правильній кількості квітів не так вже складно. Якщо ти хочеш надати знак уваги, досить подарувати одна квітка. Три квітки скажуть про твого повазі до їх одержувачу, а от визнання до нього допоможе показати букет з п’яти кольорів.

Найбільший ефект, зрозуміло, викликає великий букет квітів. Тому якщо хочете показати своє обожнювання об’єкту жадання, то подаруйте їй сім кольорів, дев’ятьма ви скажете «Я у твоїх ніг».

Наостанок уточню, що в Росії не прийнято дарувати букети з парною кількістю квітів. Такі букети приносять тільки на похорони. Навіть якщо ви даруєте великий букет квітів, не полінуйтеся порахувати кожен бутон, щоб не образити кохану людину і не зіпсувати враження від подарунка.

Скільки кольорів можна дарувати коханій людині, кожен чоловік вирішує для себе, так само як і вирішує, з яких квітів букет буде складатися.
Головне – не забувайте, що квіти потрібно дарувати без приводу. Набагато сильніше обрадують дівчину позачергової несподіваний букет квітів, ніж чергові тюльпани на восьме березня, коли точно такі ж квіти отримають ще кілька мільйонів жінок по всій країні.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.