Що подарувати мамі хлопця?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що подарувати мамі хлопця?

Подарунки це завжди приємно! Це данина поваги і прийняття іншої людини як особистості. Які варіанти подарунків мамі молодої людини можна придумати? Давайте розглянемо загальні і конкретні ідеї для різних свят, коли можна подарувати подарунок.

Що таке подарунок? Подарунок це увагу. Подарунок це бажання зробити приємне. Подарунок це свято. А якщо ж подарунок не своїм родичам або друзям, то він тим більше особливий. Що подарувати мамі хлопця? Варіанти відповідей:

 • Духи. Цікавий і завжди приємний подарунок. Його можна дарувати на День народження, Новий рік і будь-який інший свято.
 • Дорогі солодощі. Шоколад, торти, печиво, вафлі. Це завжди приємно і смачно.
 • Книгу. Класичний подарунок на будь-яке свято. Тим більше можна подарувати книгу з натяком, прочитавши яку мама хлопця змінить ставлення (можливо) до вас чи до вашим почуттям з хлопцем.
 • Кулінарну книгу. Без коментарів. Але тільки дарувати такий подарунок можна у тому, випадку, якщо мама хлопця любить готувати їжу і освоювати нові рецепти.
 • Косметику. Зокрема, крем для обличчя. Зволожуючий крем приємний як можливий презент. Тому що шкіра з часом стає сухою. Тому зволоження їй дуже необхідно.
 • Тут були приведені самі класичні і нейтральні варіанти відповідей. Що можна подарувати мамі хлопця ще? Та що завгодно, власне кажучи, наприклад, красивий сервіз, чашку, туалетну воду, набір свічок, постільна білизна, рушник, світильник, ковдру, міксер, соковижималку і так далі. Все залежить від ваших фінансів і вашої близькості з її сином.

  Упаковка теж важлива

  Подарунок мамі хлопця завжди можна прикрасити і загорнути в магазині в красиву упаковку, яка не тільки радує, але і більш витончено підкреслює стиль подарунка. Якщо вам важко, який подарунок вибрати, можна порадитися з хлопцем, дізнатися смаки й уподобання його мами, вибрати разом з ним. Можна спостерігати за мамою і зрозуміти що їй подобається, що вона хоче і що їй потрібно, що її порадує.

  Можна придумати оригінальний подарунок: оплатити похід до косметолога, перукаря.
  Взяти абонемент на масаж, сауну. Можна сплатити якій або тренінг і запросити туди маму хлопця. Все залежить від вашої фантазії і пріоритетів.

  Подарунок це стан душі. А якщо грошей на подарунок немає, а майбутні свята на носі і неможливо прийти без подарунка, то можна порадувати маму хлопця створивши власний кулінарний шедевр або подарувати закатку власного виготовлення або приготувати смачний салат.

  Ну і звичайно які свята обходяться без квітів? Квіти в горщиках, і квіти живі завжди актуальні! Приємних сюрпризів! Радуйте своїх майбутніх свекрух і просто жінок подарунками і гарним настроєм!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.