Що подарувати хлопцеві 17 років?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що подарувати хлопцеві 17 років?

У даний період у хлопців починають формувати нові життєві пріоритети, з’являються нові знайомства, а разом з ними нові інтереси. Якщо хочете вирішити, що подарувати хлопцеві 17 років, Вам необхідно знати, чим хлопець захоплюється, що його цікавить і що він хоче.

Дуже популярними стали подарунки комп’ютерної техніки, серед них виділяються аксесуари до комп’ютера: мишки, навушники, web – камери, акустика, клавіатура і багато інших. Дані речі завжди знайдуть собі застосування, тому можете сміливо дарувати схожі подарунки. Знаючи інтереси дитини, Ви завжди будете знати, що подарувати хлопчикові 17 років.

Як вибирається подарунок виходячи з самих інтересів хлопця? В якості прикладу можна навести наступний: якщо хлопець захоплюється футболом йому речі доведеться футболка улюбленої команди або футболка, де буде написано його ім’я. Така футболка изготовливается на замовлення. Також, в якості подарунка можна використовувати що – небудь з модного одягу, при цьому одяг повинен підкреслювати достоїнства хлопця і його стиль.
До одягу можна віднести кепки, бандани. Дуже популярними є подарунки, зроблені своїми руками. З гідністю буде оцінений подарунок у вигляді фотографії, також вірші, написані на його адресу. Незвичайним стане подарунок, який буде представляти розписану Вами пляшку. Якщо бажаєте зробити незвичайну і запам’ятовується пляшку, Вам слід врахувати наступне: спочатку береться порожня пляшка, потім на ній малюється етикетка або пишеться напис. Дизайн та оформлення пляшки Ви придумуєте самі. Матеріал, який знадобиться в даному випадку – це фарби, ємність, де буде чиста вода, серветки і губка. Після цього можна приступити до оформлення подарунка. Хлопець буде дуже здивований отриманим подарунку. Таким чином, Ви знаєте, що можна подарувати 17 років будь хлопцю.

Не рекомендується дарувати хлопцю речі, які стануть йому нагадуванням про дитинство, також, такі предмети, які не будуть задовольняти його інтересам. Також, не рекомендується дарувати шкільне приладдя або речі, які вже хто – то використовував.

При дотриманні всіх перерахованих вище пунктів, ви без зусиль знайдете подарунок на день народження і зможете зробити його незабутнім, найкращим святом у житті дитини!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.