Що подарувати дитині 7 років?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що подарувати дитині 7 років?

7 років – це вік, коли діти вже починають відчувати себе повноцінними школярами, незважаючи на те, що навчаються вони вже в школі чи ще ні. І саме виходячи з цього, можна зробити дитині подарунок. Отже, що подарувати дитині 7 років?

Перш за все, подумайте про смаки та вподобання Вашого чада. Якщо він виявляє інтерес до спортивних ігор, подаруйте йому футбольний (баскетбольний, волейбольний) м’яч, тенісну ракетку з м’ячами або велосипед, але тільки двоколісний – з триколісного він вже давно виріс. Якщо Ваш хлопчик чи дівчинка 7-льотка цікавиться різними науками, піднесіть йому або їй цікавий подарунок. Це може бути великий глобус або цікава енциклопедія, устаткування для вирощування в домашніх умовах кристалів або захоплююча гра для складання слів, наприклад, “Ерудит”.

речі, про настільні ігри: вони цікаві навіть дорослим – що вже казати про дітей! Сьогодні в магазинах і, зокрема, в Інтернет-магазинах є величезний вибір самих різних настільних ігор на будь-який смак. Це можуть бути і шахи, і шашки, і реверсі, і нарди, і зовсім необов’язково менеджер або настільна гра у стилі “фентезі”.
Радимо Вам тут керуватися насамперед смаками та інтересами самої дитини.

Для дівчаток прекрасним подарунком може стати іграшкова швейна машинка, дитячий парфумерний набір або дитяча аптечка, і, звичайно ж, ляльки та все для них. Для хлопчиків може підійти практично що завгодно (окрім, зрозуміло, зовсім вже “дівчачих” подарунків). Головне, щоб це узгоджувалося з його інтересами. Навряд чи Ваша дитина зрадіє, якщо Ви йому подаруєте, скажімо, набір для вирощування кристалів, а його цікавить, навпаки, активний спортивний відпочинок на вулиці і на природі. Якщо Ви уважно придивіться до свого малюка, то питання про те, що подарувати дитині 7 років, відпаде сам собою, оскільки Ви вже точно будете знати, що йому хотілося б отримати на свій День народження.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.