Що подарувати дитині 4 років?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що подарувати дитині 4 років?

У Вашого малюка скоро буде черговий, вже четвертий за рахунком День народження. Що подарувати дитині 4 роки?

У цьому віці діти продовжують активно розвиватися і, перш за все, розвивається фантазія і образне мислення. Що це значить? Це означає, що подарунок повинен бути не просто цікавим, але і розвиває різні навички. Діти дуже цікаві і люблять все розбирати, аналізувати – поки ще по-своєму. Тому новий подарунок не обов’язково повинен бути новим, він може бути схожий і на старі, але бажано, щоб дитина чогось навчився, займаючись з цією річчю. Для дітей, які вже навчилися або вчаться читати і їм це дуже подобається, відмінним подарунком може стати книга. Причому такий презент підійде і дівчаткам, і хлопчикам.

Якщо Ваш хлопчик любить возитися з різною технікою, розбирати і збирати всі підряд, подаруйте йому розбірні моделі автомобілів, військової техніки, трансформер або конструктор. Якщо хлопчик цікавиться рухливими іграми на вулиці або будинку – це може бути м’яч або дитячий бадмінтон, а якщо він любить грати у війну з однолітками, то подаруйте йому гарний пістолет – тоді він буде себе почувати в компанії друзів просто відмінно.

Для дітей, які захоплюються спокійними заняттями, відмінним подарунком може стати не тільки книга, але і якась настільна гра, що розвиває логічне мислення. Дівчаткам, до речі, можуть теж подобатися такі ігри.

Для дівчаток прекрасним подарунком буде нова лялька чи будиночок для ляльки, про який вона, може бути, давно мріяла. Також велику радість їй може доставити і дитяча енциклопедія, для дівчаток, звичайно, в тому випадку, якщо вона допитлива. А може бути це буде набір фарб і папір для малювання. Взагалі намагайтеся вибрати такий подарунок, який, крім того, що доставить величезну радість Вашому маляті, ще й чогось його навчить: дозволить дізнатися багато нового про світ або розвине його рухові навички і рефлекси. Тому відповіддю на питання, що подарувати дитині 4 років, буде: цікавий і корисний подарунок, який буде залежати від схильностей Вашої дитини.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.