Що подарувати дитині 10 років?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що подарувати дитині 10 років?

Десять років – перший ювілей в житті маленької людини. До цього віку в дитини вже сформовано, хоч і не остаточно, коло інтересів, виявлені деякі нахили і здібності. До десяти років дитина вже знає ціну речам і, розмірковуючи про те, що подарувати дитині 10 років, треба врахувати кілька факторів. Про це ми поговоримо в нашій статті.

Іграшками вже дитини не здивувати, він виріс з віку машинок і ляльок.

Прослідкуйте за схильностями і захопленнями дитини, з цього і здійснюйте вибір подарунка. Можна, звичайно, спробувати за допомогою подарунка розкрити нові горизонти і пробудити нові захоплення в дитині. Але варто бути обережним, адже подарунок з нової сфери може бути просто нецікавим.

Добре, якщо дитина до десяти років захоплюється спортом сам або у нього є улюблені спортсмени. Можна, наприклад, подарувати квитки на матч улюбленої команди або атрибутику клубу, за який він хворіє. До того ж, дуже актуальні в цьому віці спортивні подарунки: дорослий велосипед, гантелі, тренажери, самокати, скейтборд, ролики, ковзани і багато іншого. Такі подарунки звичайно не тільки радують дітей, але й ще приносять користь.

Більшість сучасних дітей у десять років вже впевнено звертаються з електронікою, тому дитині можна подарувати такий дорогий подарунок як, наприклад, мобільний телефон або ігрову приставку.

Гарним подарунком буде домашній вихованець. Це може бути кошеня, щеня, папуга і будь-яке інше тварина. Такий подарунок привчить дитину до турботи і уваги, дозволить відчути на собі відповідальність за того, хто слабший.

Якщо наближається День народження дитини, будьте уважні до нього. Можливо, він сам вам натякне, що йому хотілося б отримати в своє свято.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.