Що написати в листівці?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що написати в листівці?

У календарі стільки чудових днинок, відзначених червоним кольором свята. Калейдоскоп цих милих серцю подій вимагає хороших подарунків для рідних і близьких. А кожен подарунок треба супроводжувати красивою листівкою з унікальним привітанням всередині. Давайте ж розберемося, що написати в листівці?

Почнемо з того, що поздоровлення повинне починатися з обігу до людини, якій ви збираєтеся піднести листівку та подарунок. Потім йде згадка про свято, подію. Після, само поздоровлення. Ну і підписатися не забудьте. Докладніше про кожному моменті.

Як звернутися до адресата

Звертаючись до начальника, слід назвати його по імені, по батькові та додати поваги. Наприклад: «Шановний Іван Іванович!», «Високоповажна Марія Іванівна!»

Звертаючись до другу (подрузі) дитинства можна обмежитися милим прізвиськом або зменшувально-пестливих ім’ям. Наприклад: «Галченя!», «Пеппі Довга панчоха!»

Звертаючись до представника протилежної статі, до якого відчуваєш симпатію, а також, у зверненні до близьких і рідних, до імені адресата зазвичай додають «милий», «коханий», «рідний», «дорогий». Наприклад: «Улюблена наша ненька!», «Дорогий Юра!».

Згадайте назва свята

Розберемося, що можна написати в листівці після звернення до адресата. А після звернення можна і потрібно вказати назву свята. Увага! Якщо хочете, щоб листівка приносила радість, будьте обережні, не вказуйте вік адресата (У разі, якщо листівка не до ювілею).

Наприклад: «Вітаю тебе з Днем народження!», «У цей день 8 березня …», «Бажаємо вам у цей чудовий день одруження …».

Вітання від душі

Ось, власне, і перейшли до вітання. Вітання може бути веселим, глибоким, щирим, поверхневим, діловим, в прозі або віршах. Головне, щоб воно мало безпосереднє відношення до адресата. Підкресліть у привітанні індивідуальність людини, його унікальність, і дайте зрозуміти, що саме це вам в ньому і подобається. У випадку, коли ви купили вже підписані друкарнею листівки, написати текст від себе потрібно обов’язково. Ви ж подаєте листівку від душі, так і внесіть її малу частину в привітання, і адресат буде вам вдячний.

У листівку можна вписати хороше вірш з нагоди. У пошуковику виходить не одна тисяча сайтів з поздоровленнями – віршами. У випадку, якщо ви вирішили привітати людину хорошим поетичним твором варто розбавити привітання прозою. Просто додайте пару сонячних рядків від себе.

Хорошим і оригінальним варіантом текстового поздоровлення будуть різні побажання по слову чи по два, розкидані по всій листівці під різним кутом і різними шрифтами і кольорами. Наприклад: «Щастя, любові, довголіття, усмішок, здоров’я, хороших друзів, сонця, моря, позитивних емоцій».

Що писати в листівці начальнику або другу – бізнесменові? Побажання процвітання і успіху в справах. Незаміжній подрузі побажайте швидкої щасливого кохання. Батькам – здоров’я і довголіття.

Приклад 1

«Скажи-ка, дядя, адже недарма Зустрічають ранок з перегаром 24-го числа? Щоб життя щасливою стати могла … »

Загалом, в цей чоловіче свято бажаю тобі, щоб все у тебе було і нічого тобі за це не було!!

Приклад 2

Моя улюблена сестричка! Ти завжди така життєрадісна, товариська, заводна. Бажаю тобі величезного позитиву за життя. Залишайся такою, яка ти є.

Підпис і дата

Ось і розібралися, як написати вітальну листівку. На закінчення, бажано в правому нижньому кутку листівки вкажіть своє ім’я та дату події. Як приємно буде людині через кілька днів, місяців або навіть років, заглянути знову в листівку і згадати приємні серцю миті. Можна приправити підпис теплими, ніжними словами: «Люблю, цілую!», «З щирими привітаннями, тітка Маша» і т.д. Головне, щоб слова виходили від серця. Бажаємо вам натхнення!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.