Що можна побажати?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що можна побажати?

На святі одноманітні поздоровлення нагадують банкет з одним, нехай навіть дуже смачним, стравою. Нікуди не дінешся, хочеться різноманітності. Йдучи на свято потрібно знати, що можна побажати людині в цей день.

Давайте розберемося. Що найчастіше бажають на весіллях і днях народження, і як ці нудні всіма завчені поздоровлення зробити живими і приємними для винуватця торжества.

Якщо ви хочете привітати свого друга і побажати щастя, то можете замість: «Я бажаю тобі щастя», сказати «Бажаю тобі кохання, здоров’я, успіху, радості й багатства». В останньому прикладі побажання тобто все те, що може побажати людина своєму другові. Але така фраза теж здається більше традиційної і нудною.

Що можна побажати на ніч своїй дитині? На добраніч? А може бути так: «Бажаю, щоб тобі приснився твій улюблений герой з мультика, ви з ним весело пограли». Адже так набагато приємніше і дитина зможе побачити участь і турботу з вашого боку.

Щоб побажання запам’яталося іменинникові, потрібно до простої і нудною фразі підійти з фантазією. Кожне слово в побажанні замініть більш ємною фразою, задійте в ці фрази індивідуальність винуватця торжества, вийде набагато приємніше. Таким чином, ви зайвий раз покажете, що це людина не байдужий вам.

Давайте розглянемо, що можна побажати і наведемо кілька прикладів.

Здоров’я Іменник «здоров’я» можна замінити поруч дієслів: прожити без солі, не хворіти, не кашляти, не хворіти, лікарів не знати. Можна побажати не просто здоров’я, а додати до нього прикметник, і побажати не «здоров’я», а богатирського здоров’я, сибірського, міцного, ведмежого. Крім цього, слово «здоров’я» можна замінити на спортивну форму, силу, «квітучий вигляд», бадьорість, «вірусоустойчівость». І в кінці кінців можна побажати довголіття.

Любов Для кожної людини любов має своє поняття, для когось це романтичні відносини, для інших полум’яна пристрасть, для третіх – здоровий секс, а для четвертих – сімейне вогнище. Хтось думає, що любов – це море шанувальників, і так далі. Виберете поняття, яке ближче іменинникові.

Радість Цю загальну фразу можна уточнити або казать її джерело: «Нехай тебе радують погода, друзі, близькі, діти, онуки» і так далі. Можна навіть, жартома, визначити розмір цієї радості: безмірна, велика, вагон, море, повний будинок. Можна взагалі замінити це слово на невимовне захоплення, веселий настрій або райська насолода. Радість асоціюється вже точно не з роботою, а швидше за все, з відпочинком, тому можна побажати всіляких способів радісного проведення дозвілля: «щоб ти зробив кругосвітню подорож», «щоб нарешті виспався», і так далі.

Багатство Таке відверте слово «багатство» можна замінити звичайним словом достаток, матеріальне благополуччя, безготівкове щастя. Можна навіть пояснити, звідки його взяти: «щоб ти відшукав скарб!», «Щоб виграв у лотерею», «щоб ти отримав спадок», «щоб тобі підвищили зарплату» та інше. Або можна конкретизувати це благополуччя: «Щоб був дах над тобою, колеса під тобою, килими навколо тебе, плов усередині тебе і ще мільйон доларів на ощадкнижці».

Успіх Можна замість банального «успіху у всьому» побажати успіху конкретно в якійсь області: в бізнесі, кар’єрі, навчанні, спорті, творчості. Або конкретизувати ще сильніше: у завершенні ремонту, укладанні угоди, проходженні атестації. Або можна замінити слово «успіх» на «виконання бажань», «визнання заслуг», «здійснення планів». Іноді замість успіху бажають везіння і удачі.

Що можна побажати хлопцю? У привітанні для хлопця або чоловіка важливо підкреслити його сміливість, мужність і кмітливість. Не потрібно вживати зайві слова.

Що можна побажати дівчині? Звичайно ж, щастя! Це те, до чого прагне кожна жінка. Счатстья в особисте та сімейне життя!

Якщо ви не знаєте що можна побажати подрузі, то постарайтеся пригадати, чим ваша подруга цікавиться, чим займається і виходячи з цього будуйте своє побажання.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.