Що дарують на дівич-вечір?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що дарують на дівич-вечір?

В напередодні майбутнього свята одруження прийнято проводити дівич-вечір. І гості, запрошені на даний захід, спантеличуються питанням про те, що подарувати. Давайте розглянемо різноманітні й цікаві ідеї того, що дарують на дівич-вечір майбутній нареченій.

Сентиментальний подарунок

Якщо ваша подруга по характеру сентиментальна, тоді варто дарувати довговічний подарунок. Це може бути: тематична весільна статуетка, шкатулка під прикраси, книга – яку наречена давно хотіла придбати і т.д. На вибраному подарунку бажано зробити гравіювання з побажаннями. Обов’язково варто продумати слова, з якими ви будете підносити подарунок, і подбає про гарній упаковці.

Символічний подарунок

Щоб подарувати, щось незвичайне і в теж час запам’ятовується, можна відвідати як магазин класичних подарунків, так і креативних. При виборі не забудьте, що подарунок повинен символізувати – пару. У цьому випадку відмінно підійде солідний свічник або пара оригінальних декоративних свічок. Відмінним подарунком і прикраса може стати пара бра для спальні або дві вази, складають одне ціле. Креативним подарунком можуть стати дві футболки з оригінальними написами або два кухлі з однаковими емблемами.

Прагматичний подарунок

До цього виду подарунків належать ті, які можна використовувати в сімейному житті. Такими подарунками вважаються постільна білизна, кухонні та банні рушники, скатертини, рамки під фотографії і т.д.

Від жінки жінці

Якщо у вас з нареченою досить теплі і довірчі відносини, тоді у вас не виникне питання що подарувати на дівич-вечір. Нехай ваш подарунок буде доповненням до посагу, яким буде користуватися сама наречена. Наприклад: флакон духів, косметичка, нижня білизна, сумочка і т.д.

Нематеріальний подарунок

Дуже оригінальним може бути такий подарунок як: абонемент в салон краси, сертифікат на масаж або квитки в театр (обов’язково на двох).

Подарунок для гурмана

Якщо ваша компанія любить вишукані частування, тоді ви можете дозволити собі оригінальність. Відмінно підійде пляшка витриманого вина або коньяку, коробка цукерок або вишуканого чаю або торт, спечений на замовлення.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.