Що дарують батьки на весілля?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Що дарують батьки на весілля?

Весілля – це один з найбільш відповідальних і важливих днів у житті, як молодят, так і їх батьків. Стільки багато всього потрібно зробити, підготувати, одні переживають про те, як все пройде. Інші думають на тему, що дарують батьки на весілля. У цій статті поговоримо про те, які подарунки можна зробити на весілля дітям.

Подарунки на весілля: варіанти

Звичайно ж, всі розуміють, що подарунок залежить від бюджету, який батьки можуть собі дозволити. Ми ж наведемо самі різні варіанти. Крім того, буває, що батьки нареченого і нареченої об’єднують зусилля, так можна зробити більш вагомий подарунок, ніж два окремих подарунка. Отже, приступимо до варіантів:

 • Для початку варто відзначити, що батьки спонсорують весілля, і деякі вважають це подарунком, а деякі ще додатково дарують подарунки.
 • Гроші, це найпоширеніший подарунок, і деколи найадекватніший. Адже всі розуміють, що молодятам належить багато витрат з облаштування свого життя, і краще нехай вони самі виберуть те, що їм потрібно для неї. Суми залежать від достатку сім’ї, це може бути декілька тисяч, десятків тисяч, як рублів, так і іноземної валюти. Меж сумам немає, як і немає меж батьківської любові до своїх чад.
 • Побутова техніка. З даним подарунком складніше, так як хтось із гостей, може подарувати молодятам такий же вид техніки. А це доставить незручність молодій сім’ї: потрібно буде позбавлятися від дублів. І тут, варіант: гроші, знову приходить на допомогу. На подаровані гроші, молодята зможуть купити необхідну техніку.
 • Посуд завжди стати в нагоді в господарстві, думають батьки і гості. Але в даному випадку, необхідно враховувати смаки і побажання молодих, можливо, вони дуже педантичні у виборі посуду, і вибирають її, наприклад, за забарвленням, щоб вона вписувалася в дизайн кухні.
 • Меблі. Такі покупки все ж краще погодити з дітьми, нехай вони самі виберуть меблі, в межах бюджету, а Ви просто оплатите.
 • Ще один варіант подарунка від батьків: весільну подорож. Хоч у Росії ця традиція лише набирає обертів, але багато їй вже давно слідують. І хіба весілля, це не привід відправити своїх дітей, наприклад, на Мальдіви? Вибір місця, звичайно, варто залишити за молодятами.
 • Автомобіль, якщо Ви знає побажання своїх дітей, то з легкістю зможете влаштувати їм сюрприз, подарувавши на весіллі ключі від нового авто.
 • Квартира, або інший вид житла для нової сім’ї. А якщо квартира вже є, то можна подарувати ремонт. І сімейне життя почнеться з оновленого інтер’єру.
 • Тепер у Вас є кілька варіантів, і відповісти на питання, що дарують батьки на весілля дітям, зможете. А оцінивши свої можливості, Ви зможете зробити більш прийнятний вибір для Вас. І головне, вибираючи подарунок для молодят, в першу чергу думайте про те, знадобитися чи він їм.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.