Чи можна дарувати ножі?

Опубликовал admin | Свята | середа 20 березня 2013 20:41


Чи можна дарувати ножі?

У народі є на це чітка відповідь: «Ні жодному разі». Чому так відбувається, адже ця річ може стати корисним і приємним подарунком мисливцеві, рибалці або завзятому колекціонерові.

Виявляється, що з давніх часів до нас дійшло багато забобонів. Одне з них про ножі, і взагалі практично всі гострі, колючі та ріжучі предмети. Вважається, що подарований ніж символізує нещастя. Причиною цього є любов нечистої сили до гострих кутах, чим саме і є сам ніж. Він як би притягає на себе злих духів. Тому даруючи людині ніж, ми фактично передаємо йому їх, а разом з ними на додачу сварки, ворожнечу, розбіжності і розбрат в сім’ї. Таке негативне ставлення до подібних подарунків поширене далеко не у всіх країнах. Наприклад, на Близькому Сході хороший кинджал або ніж вважався і вважається донині бажаним і цінним подарунком, ознакою поваги і довіри людині.

Чи можна дарувати ножі так, щоб цей подарунок не ніс негативної енергетики? Наші сучасники знайшли спосіб обійти це марновірство, варто просто попросити натомість ножа символічну плату.
У підсумку виходить, що людина її купує, а не отримує в якості подарунка. Отже нічого поганого ця річ вашим близьким не принесе.

Деякі люди стверджують, що марновірство з ножем дійсно працює. Можливо, це просто збіг, а може, наші предки були праві … Вирішувати вам. Навіть якщо ви не схильні вірити в подібні прикмети і вирішили подарувати ніж, переконайтеся, чи правильно сприйме такий дар ваш одержувач. Інакше ви ризикуєте натрапити на образи і неприємності. Бажаємо вам гарних подарунків і щедрих дарувальників.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.