Як правильно намотувати боксерські бинти?

Опубликовал admin | Спорт | середа 20 березня 2013 20:58


Як правильно намотувати боксерські бинти?

? Відео – “Як намотувати боксерські бинти?”

Кожен справжній спортсмен повинен стежити за станом свого здоров’я особливо уважно. Не секрет, що професійний спорт тільки губить наш організм. В особливості, цей ефект має місце, якщо ми говоримо про бокс. Навіть важко собі уявити, яка кількість травм змушені переносити боксери. Якщо ви тільки починаєте опановувати ази цього бойового мистецтва, тоді ви, в першу чергу, повинні замислитися над своєю безпекою. Достеменно відомо, що під боксерськими рукавичками ховаються руки, які замотані в спеціальні бинти. Сьогодні, ми розберемося, як правильно намотувати боксерські бинти і для чого це необхідно.

Боксерські бинти: що це і для чого

Боксерські бинти – це найдешевший, але аж ніяк, не менш важливий ніж всі інші, елемент екіпіровки боксера. Боксерські бинти фіксують вашу кисть і зап’ястя таким чином, що руки виявляються в компактному, тобто в самому правильному положенні. Виділяють два види бинтів – бавовняні і марлеві (“мексиканські”). Боксери віддають свою перевагу останнього виду. Марлеві бинти володіють системою гачків, що полегшує застібання. Вони дуже еластичні. Вони охоплюють руку боксера щільно, повністю повторюючи контури кісток зап’ястя і кисті. Бинти підтримують руку, забезпечуючи тим самим надійний захист кісток руки. Бинти можна купити в межах від 100 до 200 рублів.

Боксерські бинти: техніка обмотування рук

 • Візьміть бинт і розгляньте його.
 • Знайдіть петлю бинта. Туди потрібно помістити великий палець.
 • Розтягніть бинт уздовж тильної сторони кисті в бік від великого пальця.
 • Оберніть зап’ясті два або три рази, щоб правильно намотати боксерський бинт. Обов’язково переконайтеся в тому, щоб під час обмотки не утворилися складки. Бинт повинен комфортно обхвачувати кисть. Він не повинен затискати її, але і не повинен слабо обхвачувати кисть.
 • Тепер знову обмотуємо кисть два-три рази наступним чином. Потрібно обмотати суглоби пальців. Зафіксуйте суглоби пальців дуже добре. Бинтування пальців слід починати з мізинця. Щоб почати бинтування, пропустіть бинт між безіменним пальцем і мізинцем.
 • Тепер нам належить обмотати великий палець. Для цього необхідно обгорнути бинт один раз навколо зап’ястя. Оберніть великий палець з тильної сторони. І ще раз оберніть великий палець.
 • перекрутити бинт вісімкою між великим і вказівним пальцями. Залишилася частиною бинта потрібно обмотати зап’ясті і закріпити бинт на липучку.
 • Бинт повинен щільно тримати кисть і зап’ястя руки. При цьому, бинт не заважає обертальним рухом кистей. Слід зауважити, що правильне намотування боксерських бинтів – це найважливіша процедура для профілактики травм боксера. Боксер повинен самостійно бинтувати свої руки, адже тільки він відчуває як повинен лежати бинт. Якщо бинт буде затягнутий через чур сильно, то кисті затечуть. Якщо ж він буде затягнутий слабо, то руки не отримають належного захисту, так як бинт просто зміститься. Правильно бити кулаком по супернику в цих випадках у вас не вийде, тому ви швидше за все будете думати про своїх руках, а не про поєдинок … Для визначення правильності положення кисті, можна користуватися наступними спостереженнями. Бинт зав’язаний вірно в разі, якщо при стиснутому кулаці бинт щільно обтягує руку, а при спокійній кисті, бинт не чинить жодного тиску на кістці. Ось як правильно намотувати боксерські бинти.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.