Як правильно битися?

Опубликовал admin | Спорт | середа 20 березня 2013 20:58


Як правильно битися?

Навіть якщо ти противник будь-якого насильства і вважаєш, що будь-який спір можна вирішити словами, тобі потрібно знати, як правильно битися, тому що життєві ситуації бувають різними, і не завжди можна домовитися. Просто будь готовий захистити себе і тих, хто поруч з тобою.

Поведінка під час бійки

Найголовніше під час бійки – ніколи не втрачати самовладання і залишатися спокійним і твердим. Якщо обставини склалися так, що кликати на допомогу марно, дивися супернику в очі і посміхайся. Але ніколи не ображай його словами. Якщо він слабкіший за тебе, то від такого твоєї поведінки він розгубиться.

Якщо суперник сильніший за тебе, то краще всього накинутися раптово, коли він не очікує. Якщо ти вже зрозумів, що бійки не уникнути, вдар першим, сильно, як тільки можеш. Є кілька больових точок: очі, ніс, горло, пах. Якщо ти не вмієш битися, то достатньо уміння точно і несподівано бити за даними точкам. Ти можеш зробити вигляд, що поправляєш комір одягу або волосся, таким чином твоя рука вже буде на півдорозі до лиця суперника. У цей момент потрібно різко і точно вдарити. Краще відразу в голову, в пах потрапити складніше.

Як відомо, в стані афекту люди здатні і на вбивства. Афект подвоює твою силу, робить рухи грубими, але притупляє розум. Якщо ти зовсім не володієш технікою, а відступати нікуди, розраховуй тільки на афект. Психуй! Псих непередбачуваний, а як раз непередбачуваність і страшна в бійці.

Як правильно битися на вулиці

Щоб правильно битися на вулиці, потрібна і правильна одяг і взуття. Взуття краще на шнурках, щоб вона не впала з ноги під час бійки або якщо доведеться бігти. Підошва повинна бути товстою. Вузькі брюки або джинси можуть утруднити руху. Коротка куртка на блискавці буде набагато зручніше довгою.

Якщо ти зрозумів, що буде бійка, і її не уникнути:

 • зніми годинник і, якщо є, браслет і прибери в кишеню.
 • зніми краватку (якщо він надітий на шиї, їм легко задушити).
 • розстебни піджак або куртку, щоб вони не обмежували твоїх рухів.
 • Швидко озирнися по сторонах. Якщо попадеться палиця або труба, то підніми її і зроби так, щоб супротивник побачив її. Наступай сам, наступай впевнено, навіть якщо не вмієш битися взагалі. Твоя впевненість може збити противника з пантелику і попросту налякати. Намагайся відступати в бік, де можуть бути перехожі люди або дорога. Як тільки почуєш людей, клич на допомогу. Якщо нападників кілька, краще рятуватися втечею. Якщо не вдалося втекти, спробуй встати так, щоб тобі було видно всіх. У такій ситуації краще ухилятися від ударів, ніж нападати. Якщо тебе впустили на землю, закривай голову руками.

  Як правильно битися в школі

  У школі правильно битися так, щоб не знали вчителя. Тому що їм доведеться втрутитися, і питання залишиться невирішеним. А щоб ще й поважали однокласники, то найкраще домовитися про бійку поза школою і не залучати друзів.
  Нехай бійка буде один на один. Друзі та однокласники зможуть тільки бути присутнім. Тільки так буде зрозуміло, хто сильніший. Ти не повинен боятися, ти повинен бути впевнений у своїй правоті. Не використовуйте сторонні предмети, вони можуть бути дуже небезпечними. Не чекай, поки твій суперник почне наступати, кидайся у бій. Роби, що вмієш. Твої рухи повинні бути чіткими і різкими. Якщо суперник впав, дай йому можливість піднятися, не принижуй його своєю перевагою. Як би не закінчився бій, ти повинен домогтися поваги. Твоя поведінка в бійці охарактеризує тебе перед однокласниками і твоїм суперником. Ніхто не виключає, що знову зійдуться і будете дружити. Запам’ятай, що, якщо бійка закінчиться травмою, ти в першу чергу несеш відповідальність за свого ворога. Зроби все, що від тебе залежить. Допоможи піднятися, проводь до будинку, допоможи вмитися, виклич, якщо потрібно швидку допомогу, постав до відома батьків.

  А взагалі, бійок краще не затівати, адже приводи для бійки в більшості випадків у школярів пустяшная, і вони не варті того, щоб з’ясовувати стосунки на кулаках. Навіть якщо тобі здається, що конфлікт для тебе зараз – справа життя і смерті, то подумай про те, як ти б сприйняв цю ситуацію через кілька років. Мала б вона значення? Ось і думай далі – чи варто заради цього калічити себе і свого суперника …

  Ти заслуговуєш поваги, якщо тобі вдалося уникнути конфлікту та бійки за допомогою доказів і аргументів. Але бувають ситуації в житті, коли інакше не можна. Оцінюй ситуацію об’єктивно. Розуміючи, що опір даремний, краще бігти. Але якщо можеш упоратися й заступитися за себе, свою дівчину, сестру або навіть майно – бийся! Бийся, як вмієш!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.