Як правильно бити кулаком?

Опубликовал admin | Спорт | середа 20 березня 2013 20:58


Як правильно бити кулаком?

? Відео – “Як правильно бити кулаком”

Самооборона – важлива річ. Вона може врятувати вам життя в разі правильного застосування. Що робити якщо вдарили, як правильно бити кулаком, щоб і противнику було боляче, і самі ви не отримали травм? Пропонуємо кілька корисних порад.

Як бити кулаком – поради

Правильно складіть кулак. Справа в тому, що при неправильно складеному кулаці у вас є ризик зламати великий палець і сильно пошкодити руку. Як правильно скласти кулак? Необхідно, щоб великий палець був нагорі, а не всередині кулака. Для цього зігніть чотири пальці, а потім зверху розташуєте великий палець. Якщо він буде всередині кулака, то в такому положенні на нього доведеться сила удару і ви ризикуєте його вивихнути або зламати.

Як правильно бити кулаком? Бийте НЕ кісточками, а плоскою поверхнею, стисніть кулак як можна щільніше, щоб пальці утворювали площину, і бийте першими фалангами. Краще, якщо ви сильно стиснете кулак безпосередньо в момент удару.

Вкладайте в удар всю свою вагу. Це має бути не сила однієї вашої руки, а вся вага вашого тіла. Удар наноситься, задіюючи одночасно і руку, і плече, і стегно, практично всім тілом.

Не розгинайте лікоть до кінця, на це витрачається енергія, а ваша рука перебуває в уразливому становищі, в результаті удару вийде значно слабкіше, ніж міг бути. Можна просто зафіксувати руку в певному положенні – кут ліктя 90 градусів і рука знаходиться паралельно підлозі, а рухатися вже тілом.

Розглянемо боксерську техніку нанесення удару правою рукою з правого боку: права нога щільно стоїть на підлозі, спираючись на неї, поверніть корпус, починаючи від талії. При цьому відбувається підкручування, яке переносить енергію від ніг і корпусу до плечей і руці. Поперек є якимсь переходом, яка переводить енергію з одного джерела в інший, а потім формує єдиний рух всього тіла.

Пам’ятайте, що кулак в ударі зовсім не найголовніше, він – кінцеве засіб, а основна робота виконується тілом.

Тренуйтеся. Спочатку краще тренуватися без всяких підручних засобів, можна дивитися на рухи тіла і положення руки і куркуля перед дзеркалом, переконавшись, що техніка виконання удару непогано відточена, можете переходити до боксерської груші. Якщо дуже хочеться, то можна потренуватися і з напарником, але мало хто погодиться терпіти удари. Тренування дуже важлива, адже опинившись у небезпечній ситуації без тренувань можна забути, як правильно бити кулаком, і в підсумку тільки посилити своє становище. Під час тренування ваше тіло запам’ятовує, що йому потрібно робити, і потім, в стресовій ситуації, воно згадає саме, без суворого контролю з вашого боку.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.