Як навчитися битися?

Опубликовал admin | Спорт | середа 20 березня 2013 20:58


Як навчитися битися?

Так чи інакше, практично кожен хлопець розуміє, що хоче дізнатися, як навчитися битися. Та що там хлопці, навіть дівчини не проти вивчити пару – трійку прийомів і охоче записуються на всілякі спортивні секції або гуртки самооборони. Уміння помститися своїм кривдникам не менш благородно, ніж навичка захисту своєї другої половинки. І складно заперечити той факт, що хлопці упевнено, а не голослівно вміють відстояти свою честь, викликають повагу серед своїх друзів і є об’єктом підвищеної уваги з боку прекрасної статі. Плюсів – маса, мінусів – немає. Саме тому ми сьогодні і будемо говорити про те, як навчитися добре битися.

Хочете навчитися битися? Вам допоможе спортивна секція

Досить абсурдно виглядає, чи не так? Ми з вами читаємо статтю, яка вчить вас ходити на секції? Ні, ні і ще раз ні! Ця ділянка тексту присвячений правильності вибору спортивної секції чи гуртка єдиноборств, щоб зрозуміти, як навчитися битися на вулиці. І – попереджаю – він буде сповнений об’єктивної суб’єктивності!

Зрозуміло, для тих, хто хоче навчитися добре битися на вулиці і не бути спійманим зненацька хуліганами, ідеально підійде бокс або кікбоксинг. Безумовно, це оптимальний вибір для майбутнього стріт-Файтер. У секції з боксу вам бездоганно відгострять головний навик – поставлять удар з обох рук і навчать уникати ворожі удари. Звичайно ж, приємним бонусом від заняття в боксерській секції будуть підвищена витривалість і рельєфна мускулатура. Правда, якщо ви бажаєте не тільки навчитися добре битися, а ще й тримати удар і набрати необхідну масу, доведеться забути про таку «радощі життя», як куріння. Погодьтеся, це мала плата за те, як швидко навчитися битися!

Існує думка, що добре битися на вулиці можуть борці. Але я вкрай не рекомендую робити високі ставки на відвідування борцівських секцій. Так, ви будете прекрасно готові до отримання ударів, будете чудово вивертатися із захоплень. Але зворотною стороною медалі – невміння завдати удар противнику. До того ж, хулігани рідко нападають поодинці – а що може борець зробити проти трьох вороже налаштованих людей? Хіба що згадати фільм «Форест Гамп» з самої епічність його фразою … Біжи, борець, біжи!

Ну а тим, хто вражений всілякими східними єдиноборствами, залишається побажати удачі і більше хороших фільмів. В більшості своїй всі секції з карате, ушу або кендо дійсно розвивають високий рівень техніки (або прагнуть до цього), але якщо копнути трохи глибше … Ніхто не вчить смертоносним ударів – вибачте! Всі заняття зведені до «стусани», максимум – кидкам (специфіки технік) і відіграв ударам. На вулиці вам не допоможе ваша швидкість і чіткість рухів. Потрібна сила, маса, імпровізація і мінімум входить утрати.

Єдине бойове мистецтво, яке, на думку більшості експертів, може хоч якось допомогти вам добре битися на вулиці – тхеквондо. Сумно, але факт – навчати йому не дуже-то прагнуть.

Отже, можна зробити деякі висновки. Щоб навчитися битися на вулиці, вам буде потрібно записатися на секцію боксу. Це оптимальний варіант, бо техніка бою руками в сукупності з прекрасною униканням ударів і твердої стійкої дадуть вам можливість не тільки захиститися, але і контратакувати до 5-ти супротивників одноразово.

А що, якщо навчитися битися будинку

Набагато складніше справа йде з тим, як навчитися битися в домашніх умовах. Багатьох цікавить саме можливість навчання веденню бою вдома, бо це абсолютно безкоштовно і більш / менш компетентно. Адже тренуючись будинку, ви абсолютно не обмежені в часі занять і в їх рівні складності. Звідси, правда, випливають і деякі проблеми: у разі неправильного розуміння тієї чи іншої техніки / вправи, ви ризикуєте закріпити її так, «як є». Що не є добре, зрозуміло.

У тому випадку, якщо ви впевнені в своєму бажанні навчитися битися в домашніх умовах, не поспішайте одразу бігти в спортивний магазин за боксерським інвентарем. У будь-якій справі потрібна послідовність дій: почніть із підготовки свого організму.
Тренуйте витривалість – стрибайте на скакалці, бігайте, займіться плаванням.

Безпосередньо про те, як навчитися битися удома. Безумовно, весь тягар відповідальності за свою підготовку тепер на вас. Раджу звернутися за допомогою до книг – благо їх на цю тематику існує колосальна кількість. Також непоганий варіант, як навчитися добре битися – це подивитися відео. Інтернет Наситився подібними матеріалами, тому ми відібрали для вас самий адекватний і актуальний матеріал. Відео, як навчитися битися, розташоване на цій сторінці. Радимо вам з ним ознайомитися. Тоді у вас відпаде одразу багато питань про те, як навчитися добре битися.

Сподіваюся, наш сьогоднішній матеріал допоможе вам навчитися битися.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.