Як кататися на сноуборді?

Опубликовал admin | Спорт | середа 20 березня 2013 20:58


 Як кататися на сноуборді?

? Відео – “Як кататися на сноуборді”

Одним з найпопулярніших зимових видів спорту є сноуборд. Що змушує людей носиться по гірських схилах, ризикуючи зламати собі шию? Звичайно, неабияка порція адреналіну, яку вони отримують, здійснюючи швидкісний спуск з гори або виконуючи ризиковані стрибки і трюки. Яскраве сонце, іскристий сніг, свіже повітря, що захоплює дух швидкість – любителів екстремальних видів спорту все це не залишить байдужим! Якщо ви ще ніколи не пробували кататися на сноуборді, то з чого треба почати? Наші поради початківцям сноубордистам ви знайдете в цій статті.

Як навчитися кататися на сноуборді?

Вибір інвентарю

Отже, що таке сноуборд? Дослівний переклад з англійської – сніжна дошка. Новачкам перш за все треба визначитися з вибором інвентарю. Дощок для сноуборду випускається величезна кількість. Нові моделі зазвичай дорожче, ніж минулорічні, але часто вони відрізняються лише забарвленням і назвою. Для початку купіть дошку середнього класу, не найновішу модель – це значно скоротить ваші витрати. Якщо заради економії ви вирішили купити б / у дошку, то робіть це з великою обережністю! Дошка може бути після ремонту, в ній можуть бути приховані замасковані дефекти, які не можна виявити при першому огляді. Зверніть увагу, чи є на сноуборді сліди клею, сильних поперечних ударів, тріщини, злами – якщо помітите щось подібне не ризикуйте здоров’ям і не купуйте таку дошку. Б / у черевики теж купувати не варто – адже вони сідають під форму ноги колишнього володаря. Найголовніше при виборі черевик і кріплень – це їх повна відповідність дошці. Яку якість біля дошки, таку ж якість має бути і в черевик. Не беріть черевики на виріст або з запасом для товстого носка – вони тепер теплі, і повинні сидіти точно по нозі. З матеріалів фахівці не рекомендують брати тільки шкіряні, бо шкіра швидко промокає. При покупці дошки пам’ятаєте, чим вона м’якше і коротше, тим більше вона маневрена і тим простіше на ній вчитися. Стандартно дошка повинна бути на 15-17 сантиметрів коротше вашого зростання. Щоб зрозуміти, як правильно кататися на сноуборді, треба багато тренуватися. Будьте готові до того, що перші тренування ви будете проводити в снігу і на п’ятій точці. Тому не економте на спец. одязі, яка не пропускає холод всередину, а також згладжує удари при падінні. Вам знадобляться штани і куртка з мембраною, термобілизна, захисний шолом і рукавички. Не забувайте, що задля економії коштів, ви можете взяти весь інвентар у прокаті!

Як кататися на сноуборді?

 • Стойка. Купивши все спорядження і пригвинтивши кріплення, проведіть вдома тренування вашої стійки для катання на сноуборді. Основний інструмент управління дошкою – ноги. Вони завжди повинні бути трохи зігнуті в колінах. Не катайтеся на прямих ногах – це вірний спосіб впасти. Ще одна поширена помилка – нахил спини вперед. Спину треба тримати прямо, руки прямо перед собою, зігнуті в ліктях (уявіть, що тримаєте весло з двома лопатями). Ваша стійка готова!
 • Отже, ви вийшли на трасу перший раз. Зробіть таку вправу на рівній поверхні: пристебніть передню ногу (завжди пристібати спочатку передню ногу, а потім задню) і спробуйте походити або поїздити, відштовхуючись задній ногою, як на самокаті. Робіть невеликі кроки вільною ногою, ставлячи її праворуч або ліворуч. Головне завдання цієї вправи – відчути дошку.
 • Коли достатньо натренуєтеся, після відштовхування поставте другу ногу поряд з кріпленням, і прокотитеся на двох ногах. Потім знайдіть майже пологий схил спробуйте виконати цю вправу на ньому.
 • Вправа “зісковзування”. Тепер пристебніть обидві ноги. Перекотіться на коліна, підніміться, не випрямляючи повністю ноги. Це ваше вихідне положення. Повільно починайте опускати п’яти. Ви відчуєте, що дошка їде. Постарайтеся зберігати правильну стійку. Відчуйте принцип катань на сноуборді – піднімаючи і опускаючи п’яти, ви можете регулювати швидкість ковзання дошки. Головна мета вправи – навчитися регулювати швидкість, користуючись гомілковостопному.
 • Ці прості вправи, допоможуть вам зробити перші кроки в сноубордингу!

  Якщо хочете наочний посібник, як кататися на сноуборді, то відео по цій темі ви можете знайти на сайті youtobe.com. Ось одне з них:

  Удачі вам!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.