У кого найсильніший удар?

Опубликовал admin | Спорт | середа 20 березня 2013 20:58


У кого найсильніший удар?

Проблема виявлення «самого-самого» стара як світ. З початку видання «Книги рекордів Гіннеса», куди прагнуть потрапити всі спортсмени, ми можемо назвати поіменно всіх спортсменів із самими сильними ударами.

Говорячи про те, у кого найсильніший удар в єдиноборствах, найчастіше маються на увазі боксерські удари. Одиницею для їх вимірювання служить кілограм або ньютон (приблизно 0,1 кг). Найпотужнішим ударом в даний час (підтвердженим) володіє Майк Тайсон – 800 кг. Такий мощі вистачить не тільки для того, щоб нокаутувати суперника, але і вбити. Для порівняння досить навести приклад, щоб послати суперника в нокаут, досить удару в підборіддя силою в 15 кг (150 ньютонів).

Продовжуючи тему самого сильного удару в боксі, торкнемося самого відомого професіонала – Мохаммеда Алі.
За непідтвердженими даними деяких свідків сила удару цього великого спортсмена становила майже 1000 кг! Якщо взяти нашого Миколи Валуєва, то його середній удар «важив» 510 кг.

Найсильніший удар у футболістів відзначений у нападаючого збірної Німеччини Лукаса Подольські. Рекорд був встановлений на ЧС 2010 року в грі зі збірною Австралії – 56 м / сек (201 км / ч). До цього матчу рекорд був у Роберто Карлоса – 55 м / сек і 198 км / год відповідно.

Швидкість подачі у великому тенісі вимірюється відносно недавно, але і тут є свій рекордсмен – це американець Енді Роддік. Рекорд був зафіксовано 11 червня 2004 року на Турнірі королівського лондонського клубу. Швидкість м’яча після подачі Енді склала 246,2 км / ч. Навіть серед професіоналів великого тенісу не так багато гравців, здатних виконати подачу зі швидкістю м’яча більше 200 км / ч. Відзначимо, що в юності Роддік був слабким і невисоким тенісистом.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.