Що таке страйкбол?

Опубликовал admin | Спорт | середа 20 березня 2013 20:58


Що таке страйкбол?

Страйкбол являє собою вид командної військово-прикладної гри, яка ведеться за допомогою спеціального пневматичного зброї, що стріляє 6-міліметровими пластиковими кульками. Її історія бере початок в Японії. У цій країні, яка не має право створювати власну армію, в кінці 80-х років минулого століття вирішили проводити військові навчання у вигляді тактичних ігор. З цією метою були створені точні копії реального стрілецького озброєння, діючого на основі пневматики. Гра почала швидко поширюватися в Японії та Америці. У Росії страйкбол влаштувався з 1997 р.

Щоб краще розібратися, що таке страйкбол, варто розглянути його основні відмінності від більш відомої гри в пейнтбол:

 • У страйкболі не використовуються маркери і судді, це гра на чесність. При попаданні в гравця, він сам повинен припинити гру, надівши спеціальну пов’язку.
 • У страйкболі зі спеціальної захисної амуніції використовуються тільки окуляри. Пластикові кульки не здатні завдати істотної шкоди, на відміну від важких пейнтбольних маркерів.
 • Серйозні команди, які грають у страйкбол, намагаються реконструювати амуніцію і зброю реальних військових підрозділів, моделюють реальні бойові ситуації. При цьому гра може тривати від чверті години до декількох днів. Команди, які не намагаються досягти схожості з реальними підрозділами в середовищі «профі», називаються «покемонами».

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.