Як змінити музику?

Опубликовал admin | Розваги | середа 20 березня 2013 21:15


Як змінити музику?

У житті періодично виникають ситуації, коли необхідно якимось чином внести зміни в музичні композиції. Іноді музику потрібно обрізати, прискорити або сповільнити, зробити тихіше або голосніше, з’єднати кілька композицій в одну або накласти їх один на одного. У будь-якому випадку, ви можете вирішити ваше завдання за допомогою програм для редагування аудіо.

GoldWave

GoldWave – одна з популярних платних програм для модифікації аудіозаписів. Якщо ви часто редагуєте звукозапису, вам варто задуматися про покупку ліцензійної версії, якщо ж ні – зверніть свою увагу на безкоштовний софт.
Як змінити музику за допомогою даної програми? Алгоритм досить простий і легко запам’ятовується, оскільки робота з програмою інтуїтивно зрозуміла.

Для початку відкрийте в програмі композицію, яку ви хочете змінити, вибравши її в папці на комп’ютері. Якщо вона записана на диск, його потрібно вставити в дисковод, після чого натиснути “Інструменти – CD-граббер” і вибрати потрібну пісню. Якщо ви все зробили правильно, після відкриття файлу у вікні програми з’являться частотні звукові доріжки.

Ви можете виділяти мишкою потрібні частини запису і прослуховувати або змінювати їх. Якщо ви хочете видалити частину треку, потрібно виділити той шматок, який вам не потрібен. Частковий для видалення повинен стати виділеним світлим, а інша частина композиції – темним кольором. Після цього натисніть на піктограму з зображенням ножиць та виділений фрагмент віддалиться. Щоб відредагувати виділений фрагмент, наприклад, зробити звук голосніше або тихіше, змінити темп музики, додати певні ефекти: загасання, наростання і багато іншого, вам потрібно перейти в пункт меню “Ефекти” і вибрати потрібне.

Audacity

Audacity – безкоштовна програма, що дозволяє вносити зміни в аудіозаписі різних форматів. Вона не поступається по функціоналу платним програмам, але при цьому досить проста в роботі і швидко справляється з поставленими завданнями.

Як змінити музику в цій програмі? Перед початком редагування треку потрібно відкрити його у вікні програми, вибравши його з папки на комп’ютері. Після цього ви побачите у вікні частотну звукову доріжку треку. Принцип роботи програми дуже схожий з GoldWave: за допомогою мишки вам потрібно виділити фрагмент, який ви хочете відредагувати, скопіювати або видалити, після чого виберіть на панелі інструментів потрібну піктограму. Додати потрібні ефекти ви можете, скориставшись пунктом меню “Ефекти” і вибравши той, який вам найкраще підходить.

Як змінити музику онлайн?

Бувають випадки, коли музику потрібно обрізати або змінити швидко і скачувати програму для цього немає можливості або просто не хочеться. У такому випадку варто звернути свою увагу на онлайн-сервіси, що дозволяють вносити зміни в музичні файли. Одним з таких сервісів є mp3cut.foxcom.su, програма для нарізки музики. На жаль, його функціонал обмежений обрізанням аудіофайлів, ніяким іншим чином змінити їх ви не зможете. Втім, це дуже зручно, якщо вам потрібно швидко обрізати певну композицію.

Аналогічним по функціоналу сервісом є mp3cut.ru – обрізати пісню. Тут ви також можете обрізати потрібну композицію. Сайт підтримує завантаження аудіофайлів з Вконтакте і YouTube. Більше можливостей ви можете отримати, скориставшись сервісом FileLab Audio Editor. Його функціонал трохи ширше: крім обрізання аудіофайлів ви можете змінювати їх і застосовувати різні ефекти.

Зміна музики в іграх

Дуже часто користувачі спантеличуються питанням заміни стандартної музики в іграх на свої улюблені композиції. Незалежно від якості озвучення гри, рано чи пізно вона набридає і стає нудною, псуючи весь ігровий процес.

Процес заміни стандартних мелодій дуже простий, якщо в папці гри вони знаходяться в форматі MP3. У такому випадку, вам достатньо або додати в дану теку власні треки, або змінити їх назви на такі ж, як і у оригінальних музичних файлів гри. Перед такими маніпуляціями слід бути обережним, оскільки деякі ігри проводять перевірку, чи не були замінені стандартні файли зі звуками на інші і в такому випадку гра може не запускатися.

Якщо ж звукові файли гри зашифровані у власний формат, змінювати їх самостійно, якщо ви не знаєте, що робите, не варто. У такому випадку, вам потрібно або змінити формат треків, які ви хочете додати в гру, або скористатися спеціально розробленим софтом для заміни звуків в певній грі. Такі програми є не для всіх ігор, тому, в деяких випадках, додати свою музику у вас не вийде ніяк.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.