Як записати вокал?

Опубликовал admin | Розваги | середа 20 березня 2013 21:15


Як записати вокал?

Багато хто вважає, що зробити якісний запис вокалу можливо тільки лише в професійній студії. Однак ця думка хибна. Записати голос в домашніх умовах можна з таким же успіхом, при цьому, не витрачаючи часу і коштів на оренду звукозаписної студії. Звернемо увагу на те, як правильно записати вокал.

Запис вокалу

Для того, щоб запис йшла напряму в комп’ютер, необхідно мати професійний мікрофон, а також звукову карту. Устаткування – це одне з основних складових хорошої звукозапису. Варто також відзначити, що комп’ютерної обробки голосу повинно бути якомога менше, інакше звучати така композиція буде дуже неприродно. Чим менше пристроїв між людиною і комп’ютером, тим оригінальніше виходить звучання.

В якості мікрофонів для звукозапису краще всього використовувати професійні вокальні пристрої. Вони мають два фактори, на основі яких і робиться їх вибір – це спрямованість звукового сигналу і точність його передачі. Мікрофон для запису повинен бути як можна більш чутливим і не спотворювати істинний звук. Розглянемо, як записати вокал будинку.

Спочатку підключіть мікрофон до входу на звуковій карті або до підсилювача звуку. Тепер можете приступати безпосередньо до процесу запису. Якщо ви не збираєтеся відтворювати пісню повністю, то намагайтеся зробити так, щоб процесу монтажу було якомога менше. Намагайтеся в процесі відтворення пісні м’якше робити звуки «п» і «б». Для цього потрібно небагато прорепетирувати заздалегідь.

Мінімальна обробка пісні через еквалайзер повинна позбавити композицію від наявності шумів на частоті 50 Гц. Для обробки вокалу найкраще використовувати таку програму як Ексайтер. Її можна знайти у вільному доступі на просторах Інтернету. Також для видалення шумів є ще одна програма iZotope RX.

Тепер ви знаєте, як записати вокал, і при можливості зможете здивувати своїх друзів власним твором.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.