Як вивчити пісню?

Опубликовал admin | Розваги | середа 20 березня 2013 21:15


Як вивчити пісню?

Скільки зараз різноманітних пісенних конкурсів влаштовується в нашій країні! І тоді спостерігаючи, як звичайна людина ставати знаменитим, ми теж думаємо, про те, що можливо, ми теж зможемо досягти його висот. Але, як розвинути і голос, і як вивчити пісню, і не просто пісню, а ту, що підходить нашого голосу. Існує кілька варіантів.

Спершу ви повинні зайнятися свої голосом, розвивати його. Співати якомога більше. Як тільки ви зрозуміли, що ваші вокальні дані стали краще, пора вибирати пісню. Вибирайте відому, красиву пісню, мелодійну. Дуже виграшний варіант вибрати пісню іноземною мовою.

Як швидко вивчити пісню

Як тільки ви визначилися з вибором, то поставте цю пісню собі на дзвінок телефону. Якщо у неї довге початок, то обріжте його, так, щоб ви відразу чули текст. Також потрібно його вивчити самому. І так постійно прослуховувати цю пісню. Як тільки вона вам дуже сильно набридне, то на деякий час не слухайте її, нехай вона вляжеться в голові. Але потім ще кілька разів прослухайте її. Як тільки ви вивчили мелодію, спробуйте скачати мінусовку собі з Інтернету, і співати під мінусовку. Обов’язково візьміть когось із близьких собі, щоб ця людина відразу вас поправляв, і ви не завчили неправильне спів.

Як вивчити англійські пісні

Часто нас захоплює заморське спів. Ми думаємо, що зарубіжні виконавці просто чудово співають і нам ніколи не досягти їх висот. Але це зовсім не так. Ми повинні розуміти, що пісні завжди відчищаються спеціальними комп’ютерними програмами, і тексти і музика завжди пишуться під конкретного виконавця, для того, щоб його голос слухався ще приємніше і приносив більше доходу.

 • Ви визначилися з піснею. Також поставте її на дзвінок телефону і запишіть кілька копій собі на плеєр.
 • Далі ви вже вчіть мелодію. Завжди наспівуйте її, під’юджувати найскладніші нотки, щоб, коли ви будите співати, всередині вас звучала чітко мелодія, і вас ніщо не змогло збити з неї.
 • Далі роздрукуйте собі текст цієї пісні. Тепер, коли у вас з’явитися вільна хвилинка: це може бути в маршрутному таксі, метро, в перерві на роботі, на нудних парах .. Ви прослуховуєте мелодію і пісню в навушниках (щоб ніхто і ніщо не відволікав вас) і читаєте паралельно текст пісні, намагаючись запам’ятати, як вона вимовлятися в оригіналі. Справа в тому, що часто виконавець “проковтує” закінчення або цілі слова, промовляючи їх швидко і не роблячи акцент на них, а наша біда в тому, що ми намагалися вимовити всі, хоча чітко вимовляти зовсім не обов’язково, потрібно це робити так, як робить оригінальний виконавець.
 • Вивчити пісню на гітарі

  Звичайно, дуже важливо, щоб Ви ще вміли грати на гітарі або мали хоч якесь уявлення про цей інструмент. Спочатку добудьте акорди потрібно пісні. Добре вивчіть мелодію. Якщо ви не вмієте грати на гітарі, то краще скористатися відеоуроками гри на гітарі, їх можна знайти без проблем в Інтернеті. Потім кожен день виділіть по півгодини для навчання гри і для самої пісні. Спочатку можете взяти навчальну гітару. Купувати інструмент для однієї пісні не варто. Як тільки ви освоїте акорди, то грайте повільно, щоб запам’ятати весь процес перебирання пальцями. Ще, якщо у вас довгі нігті (це стосується дівчат) їх доведеться зрізати, так як вони будуть вам заважати. Залишається тільки час для щоденної практики.

  Дуже сподіваємося, що у вас вистачить терпіння і незабаром ви освоїте гру на гітарі і пісні англійською мовою. Удачи Вам!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.