Як вибрати електрогітару?

Опубликовал admin | Розваги | середа 20 березня 2013 21:15


Як вибрати електрогітару?

Уяви собі, Джон Леннон і Джиммі Хендрікс теж свого часу були стурбовані питанням покупки музичного інструменту. Ці хлопці увійшли в історію – може бути і у тебе вийде? Правда, не варто відразу бігти в перший-ліпший магазин і вибирати що подешевше. Подумай, головне – звук, та й питання ціни і якості ніхто не відміняв. Постарайся серйозно поставитися до порад про те, як вибрати електрогітару новачкові.

На що звернути увагу

До цих пір існує традиція зіставляти фактор вартості інструмента та рівень музичної підготовки. Інструмент для «першачків» буде коштувати дешевше, ніж гітара для профі. Лінійка цінових пропозицій виглядає так: перший ступінь – до 500 доларів, середній клас – до 1500, і все що дорожче – вибір майстрів. Насправді, обмежуватися тільки цим критерієм, невдячна справа. І за скажені гроші можна нарватися на посередній інструмент. Є дорогі гітари, резонанс яких порівняємо з цеглою, і дешеві – «співаючі» по-справжньому. Краще зосередитися на питанні якості, а не вартості.

Перед тим як вибрати електрогітару, зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Якісна деревина відтворює шикарний звук і протяжний сустейн. Всі налаштування можна змінити за невелику плату, але саме дерево «робить» гітару. Найкраще в цьому відношенні ясен, вільха і тополя. До речі, більшість рок-н-рольщик набувають інструмент тільки такої текстури.

Після того, як вирішиш це питання, подивися на основні елементи. Тут треба починати із звукознімачів. Зрозуміло, що в хорошій гітарі ти точно не знайдеш іржавих і відходять від пайки контактів. Бажано, щоб в наявності була проста система тремоло Floyd Rose. Флойд допоможе опускати і піднімати лад. Причому в системі є додаткові кріплення, які не дадуть строю опуститися самостійно в разі, якщо ти скористаєшся машинкою. Наступне, на що треба звернути увагу, коли вирішуєш, яку вибрати електрогітару, – стабільний гриф і правильно налаштовані лади. Для починаючого музиканта цей момент особливо важливий, так як допоможе запобігти безлічі проблем і дорогий ремонт в разі деформації інструменту. Обов’язково оціни якість тюнерів. Вони повинні виробляти гладкі точні дії і утримувати твердість. Заміна цих елементів може доставити особливо багато клопоту і буде дорого коштувати, оскільки сам процес вимагає знання певної технології. Також важливе питання захисту і гарної якості електроніки. Тут все можна розпізнати на місці покупки. Піднеси гітару до люмінесцентним лампам або старому комп’ютерного монітора. Почуєш тріск або гул – інструмент не варто твоєї уваги. І ще, коли вирішуєш, як вибрати електрогітару новачкові – подивися на гарантію виробника. Зрозуміло, якщо варіант бувший у використанні, тобі самому доведеться розрулювати проблеми. Але коли інструмент новий, є шанс благополучно повернути свої грошики через приховані дефекти або заводського браку.

Вибираємо струни

Якщо ти плануєш багато практикувати і домагатися унікального звучання, є сенс заздалегідь подумати про комплект якісних запасних струн. Тут точно не варто економити і довіряти порадам продавців, які будуть раді впарити вам будь барахло підпільного виробництва за позахмарними цінами. Заздалегідь вивчи і розвідай інформацію в інтернеті, перед тим як вибрати струни для електрогітари. Визначся з надійною маркою і підбери потрібний калібр, який буде залежати від улюбленого музичного стилю і будови твоєї кисті. Для новачків ідеально підійде десятий і дев’ятий рівень, в подальшому, коли рука освоїться, можна переходити до більш тонких елементів.

Мабуть, це основні моменти, які слід враховувати майбутнього Сантане або Клептону. Якщо все ж ще залишилися сумніви, візьми з собою тямущого приятеля або звернися за допомогою до викладача.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.