Як швидко навчитися малювати?

Опубликовал admin | Розваги | середа 20 березня 2013 21:15


Як швидко навчитися малювати?

Кожна людина має потребу у творчій самореалізації. Малювання або живопис один із шляхів до втілення своїх творчих потреб. Як швидко навчитися малювати? Існують певні методики, які дозволяють прискорити процес навчання. Для того, щоб почати від Вас не потрібно багато сил і часу. Візьміть олівець і папір, і – вперед!

Трохи історії

У різний час психологами були проведені всілякі дослідження, присвячені вивчення творчого процесу зсередини. І тепер уже всі знають, що за наявність і розвиток творчих здібностей відповідає більшою мірою права півкуля. Для того щоб зрозуміти, як швидко навчитися малювати, необхідно перш за все пам’ятати, що здатність малювати – це в якійсь мірі руховий навик, як і читання, письмо, водіння автомобіля і т.д. Тобто, стати художником при розвитку цієї навички може кожен, нехай і не великим творцем, як наприклад, Леонардо да Вінчі або Далі, але тим не менше художником!

Викладач мистецтва з Америки, Бетті Едвардс запропонувала методику, яка дозволяє “розбудити” своє праве півкуля і стати більш творчою людиною. Необхідно відзначити, що автор цієї методики сама – прекрасний художник.

Від теорії до практики

Ось кілька простих вправ з книги Б. Едвардс “Відкрий в собі художника”, які допоможуть Вам краще бачити контури замість фігури, відчувати пропорції, усвідомлювати роботу світла і тіні та ін

 • Знайдіть вподобану Вам картинку і спробуйте змалювати її.
 • Знову візьміть цю картинку і переверніть її догори ногами. Тепер знову спробуйте змалювати її. В ході проробляє вправ намагайтеся не слухати оціночних суджень Вашого лівої півкулі, просто малюйте і отримуйте від цього задоволення!
 • Поверніть картинку під різними кутами і знову змальовувати її.
 • Спробуйте малювати, не дивлячись на папір, на якій Ви малюєте, а утримуючи погляд на картинці, яку Ви змальовувати.
 • Пам’ятайте, що чим більше Ви вправляєтеся, тим швидше і краще будуть результати.

  Курси чи самоосвіта

  Ще один простий спосіб, як швидко навчиться малювати олівцем, це знайти і записатися на курси з малювання / живописі. Самим бюджетним варіантом буде зайти в найближчу дитячу художню школу (як правило, там вечорами або вихідні дні проводять майстер-класи для дорослих). Якщо у Вас є знайомий художник, Ви можете попросити його повчити Вас. Багато живописці пропонують всім бажаючим за невелику (відносно) плату, побувати у них у майстерні і помалювати разом. Крім того, існує безліч курсів, шкіл і т.д., де Вас швидко і професійно навчать малювати.

  Якщо Вам простіше освоїти малювання самостійно, то намагайтеся малювати при будь-якій можливості все, що Вас зацікавить або сподобатися. Заведіть собі невеликий альбом для ескізів (невеликих малюнків) і завжди носіть його з собою. А головне, малюйте, малюйте і ще раз малюйте! Нехай Вас по початку не буде влаштовувати якість, продовжуйте малювати і через деякий час, Ви помітите, що все змінилося. Якщо є можливість, придбайте небудь самовчитель по малюванню. Пам’ятайте і про численних сайтах з покроковими уроками.

  Популярним напрямком вже довгий час залишається своєрідний вид малюнка-аніме. Як швидко навчитися малювати аніме? Можна скористатися уроками з сайту “Малюємо аніме!”, І як зазвичай малювати і знову малювати!

  Творчих Вам успіхів!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.