Як підключити електрогітару до комп’ютера?

Опубликовал admin | Розваги | середа 20 березня 2013 21:15


Як підключити електрогітару до комп'ютера?

Електрогітару від звичайної акустичної гітари відрізняє наявність звукознімачів, та й зовні вони досить разюче відрізняються. За допомогою звукознімачів, коливання струн перетворюється в електричний струм. Виготовляють електрогітару з дерева. Для цього підійде клен, вільха, ясен. Для того щоб створити гриф використовують чорне дерево, клен, палісандр.

Бувають випадки, коли потрібно з’єднати два і більше приладу разом. Таким є і підключення електрогітари до комп’ютера. Незалежно від вашої мети, чи хочете ви налаштувати музичний інструмент через якусь програму або фантастично виконати сольну партію, дії будуть однаковими. Розберемо докладно, як підключити електрогітару до комп’ютера.

Процес підключення

Вам потрібні:

 • комп’ютер;
 • електрогітара і шнур;
 • перехідник з великого джека на маленький.
 • По суті, в цьому процесі немає нічого складного. Нам буде потрібен шнур від гітари. Він буде з’єднувати електрогітару з комп’ютером. При цьому на штекер, що входить в системний блок необхідно одягнути перехідник з великого джека на маленький. Цією дією ви встановили тісний контакт між приладами.

  Для людини, що має невеликий досвід у спілкуванні з технікою, неодмінно виникає ряд питань, які ставлять в безвихідь. Для того, щоб переконається в тому, що ви нічого не переплутали, уважно подивіться на системний блок від комп’ютера і переконайтеся, що на звуковій карті розташовані два отвори – зелене й рожеве. Зелене там для того, щоб вивести аудіоінформацію на зовнішні пристрої, навушники або колонки. І стає зрозуміло, що підключати електрогітару сюди явно не можна.

  Тепер уважно подивіться на рожеве отвір, воно поруч із зеленим. І служить для того, щоб ввести аудіоінформацію в комп’ютер із зовнішніх пристроїв – мікрофонів. Ось туди нам і потрібно підключити джек шнура. Вам в допомогу з’явиться підказка на робочому столі. Вона дасть зрозуміти, що ви з’єднали все правильно. Якщо ви все виконали згідно інструкції, то електрогітара через комп’ютер має працювати без проблем.

  Налаштування та використання

  Тепер ви маєте реальну можливість слухати звучання свого інструмента через колонки.
  Для цього потрібно переключити кілька прапорців у системі настройки аудіосистеми. Але ми б не радили так робити, адже є ризик, що звукова карта перегорить. Адже вона не розрахована на це.

  Ви можете записати звук, що витягли за допомогою інструменту. Для цього процесу винайшли дуже багато різних програм. Наприклад, функція “звукозапис” у звичайній операційній системі Windows, або ж редакторська програма Sony SoundForge, або FL Studio. А ви вже вирішуйте самі, який вам зручніше скористатися з наявних програм.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.