Як намалювати лисицю?

Опубликовал admin | Розваги | середа 20 березня 2013 21:15


Як намалювати лисицю?

? Відео – “Як намалювати лисицю”

Лисиця – хитрий персонаж багатьох російських народних казок і мультфільмів всіх країн світу. Цей кумедний звірок розчулює всіх, хто дивиться на нього. Не дивно, що багатьох фанатів образотворчого мистецтва цікавить, як намалювати лисицю олівцем. Для допоміжних ліній, які по закінченню малюнка потрібно буде стерти, найкраще взяти олівець середньої м’якості (НВ) або твердий (Н). Для обведення лисиці в самому кінці візьміть м’які олівці (2В, 3В), так як знадобиться жирна яскрава лінія. Підготуйте ці олівці і аркуш чистого паперу і уважно прочитайте, як намалювати лисицю.

 • Етап 1. Намалюйте на аркуші паперу окружність – це буде голова лисиці. У центрі кола намітьте три допоміжні лінії – дві горизонтальні (розділяє окружність на 3 приблизно рівні частини) і одну вертикальну (посередині). Це рівень майбутніх вічко і гострого носика лисиці. Відразу під головою намалюйте горизонтально овал для майбутнього тулуба. Намітьте загнутої лінією пишний хвіст, а тонкими лініями внизу овалу-тулуба – маленькі лапки лисички. Від голови намалюйте вгору дві короткі лінії, які в майбутньому потрібно буде перемалювати в вушка.
 • Етап 2. Домалюйте лисиці гострі загнуті вушка. По краях мордочки дрібним зигзагом намітьте мордочку так, щоб було видно, що це – шерсть лисиці. На наміченому рівні очей намалюйте плавну лінію верхнього століття і обведіть цю лінію кілька разів, щоб вийшли заплющені хитрі очі лисиці. Уздовж лінії, якої ми намітили хвіст, проведіть ще одну. Також буде не зайвим відзначити вовняну складову хвоста – намалюйте зигзагом кілька розпатланих волосків на кінці хвоста. Те ж саме виконайте з лапками тварини.
 • Етап 3. Проведіть по одній лінії на вушках. Потім прорисуйте вушка, приділяючи увагу і їх внутрішньої частини. На рівні носика лисиці намалюйте трикутник з округлими вершинами, під ним – хитру посмішку. На грудях лисички намалюйте пару зазубрінок, щоб показати, який густий і пухнастий хутро у лисиці. Проведіть нижню частину хвостика і прорисуйте деталі лапок.
 • Етап 4. Вушка лисиці витончено загніть, Доріс тонкі брови над очима.
  Трьома зигзагами з обох боків мордочки намалюйте щічки лисиці. На хвості лисиці відокремте зигзагоподібної лінією білу частину. Точно такі ж білі кінчики намітьте і на вушках лисички. Домалюйте штрихи на вушках і лапках лисички.
 • Етап 5. Зітріть допоміжні лінії і обведіть контур получившейся лисиці товстою лінією.
 • Етап 6. Тепер Прикрасьте лисицю соковитим помаранчевим кольором, а для лапок і мордочки додайте трохи коричневого і чорного кольору.
 • Ви дізналися, як намалювати лисицю поетапно. Тепер, після невеликої практики, руда хитра красуня буде радувати ваше око з аркуша паперу.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.