Де скачати пісні?

Опубликовал admin | Розваги | середа 20 березня 2013 21:15


Де завантажити пісні?

З розвитком і популяризацією Інтернету, який непомітно, але міцно встиг увійти в кожну оселю, заграли різні музичні композиції для меломанів і любителів всіляких музичних напрямків. Кожен день люди прослуховують і скачують величезна кількість нових треків. З розвитком музичної індустрії і підвищенням попиту на різні композиції стали, як гриби, рости і розвиватися сайти, на яких можна прослухати треки онлайн і завантажити особливо вподобані без реєстрації та оплати за скачування.

Тому для людей, яким цікаве питання про те, де завантажити пісні, і для тих, хто стурбований своїм фінансовим станом і думає, де скачати пісні безкоштовно, надається огляд за наступними сайтам:

 • Музичний сайт best-mp3.ru розпорядженні гарним архівом музики і дозволяє своїм відвідувачам прослуховувати зацікавила пісню, ознайомитися з іншим творчістю вподобаного виконавця. Також на сайті є непоганий пошуковик, як звичайний, так і алфавітний. Недоліки: багато реклами, неможливо скласти плейлист, доводиться кожну пісню відкривати в фоновій вкладці. Також доводиться довго шукати вибрану сторінку з піснями на черзі для прослуховування.
 • Наступний сайт, де можна скачати пісні, – mp3lemon.net. Він має багатий архів музики, зручні пошуковики. У пошуковику під назвою виконавця прописаний стиль, до якого належить його безсмертне творчість, можливий перехід до альбомів виконавця, можна скласти плейлист або додати вподобаний трек на свій сайт. Викачуються композиції як по одній, так і цілими альбомами легко і невимушено, а найголовніше – безкоштовно і як бонус можна переглянути кліпи. Недоліки: не у всіх виконавців доступні альбоми на скачування, закачування відкривається в новому вікні, при прослуховуванні треку викидає зі сторінки зі списком композицій на окрему сторінку.
 • Для граючих на гітарі і охочих виконувати улюблені пісні самостійно, є сайти, де скачати тексти пісень і акорди може будь-який користувач.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.