Як виграти тендер?

Опубликовал admin | Робота | середа 20 березня 2013 20:41


Як виграти тендер?

Ви керуєте компанією, для якої участь в тендерах є одним з головних способів для залучення замовників? Тоді уважно подивіться наші рекомендації, як виграти тендер. З їх допомогою Ви зможете набагато легше вирішувати подібні завдання в майбутньому.

Який проект вибрати

Найважливіше, що потрібно засвоїти починаючої компанії – не женіться відразу за високобюджетними замовленнями. Справа в тому, що такі замовлення зазвичай вимагають серйозних фінансових витрат, і це може настільки сильно вдарити по Вашому бюджету, що подальше добробут компанії буде поставлено під загрозу. Є і ще один ускладнюючий фактор: за участь у конкурсі на високобюджетний проект замовники зазвичай вимагають солідні вступні внески. Тому спочатку вибирайте такі проекти, за які не запитують внески. Це стане для Вашої компанії хорошою перевіркою, плюс Ви придбаєте чималий досвід на таких замовленнях.

Як підготувати пропозицію

 • Після отримання тендерних документів не полінуйтеся і уточніть у замовника всі тонкощі і деталі майбутнього проекту. Чим більше Ви будете інформовані про тендерний проекті, тим більше Ваші шанси на його виграш. Інформація дає Вам можливість зробити замовнику таку пропозицію, від якого він навряд чи зможе відмовитися.
 • Готуючи проект, не забудьте про доступність і наочності подання матеріалу. Замовники більше люблять цифри і графіки, ніж довгі описи. Добре, якщо Ви при цьому ще покажете свої переваги в порівнянні з конкурентами.
 • І ще одна важлива деталь: пропозиція по тендеру має строго відповідати чинному державному законодавству.
 • І, звичайно ж, не забудьте надати замовникові гарантії, якими ви володієте. Прекрасним поручителем може стати банк, з яким Ви співпрацюєте.
 • Також обов’язково включіть в документацію вже здійснені проекти, щоб замовник бачив, на що Ви здатні.
 • Відправивши тендерний проект замовнику, варто регулярно цікавитися станом справ. Навіть якщо при цьому Ви і не виграєте тендер, то налагодите із замовником відносини, що сприятиме отриманню подальших замовлень в тій же компанії.
 • Такі основні рекомендації, як виграти тендер. І пам’ятайте: чим більше інформації, спілкування, гарантій і результатів – тим вищі Ваші шанси.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.