Як відкрити таксі?

Опубликовал admin | Робота | середа 20 березня 2013 20:41


Як відкрити таксі?

Поради, що стосуються того, як відкрити службу таксі, ми почнемо з ключових моментів цього непростого бізнесу. Без знання і розуміння яких, жодна служба не протягне і року. Адже це тільки так здається, що попрацювавши водієм деякий час і, здавалося б, до тонкощів вивчивши всю «кухню» бізнесу таксі, ви з легкістю зможете організувати власну компанію.

ІП «Таксі» – як відкрити

Нехай це і буде кодовою назвою нашої компанії, адже все починається з оформлення документів на вас, як на індивідуального підприємця (ІП). Після того, як реєстрація оформлена, обов’язково озбройтеся документами, що стосуються державного регулювання служб таксі і ретельно їх вивчіть. А допоможе вам у цьому цей чудовий сайт: zakontaxi.ru – тут ви знайдете всі закони і постанови, що стосуються бізнесу таксі. Тепер поговоримо про організаційні моменти.

Формуємо образ компанії

Це дуже важливо, оскільки сьогодні на ринку, особливо у великих містах, діє дуже багато служб таксі. Тому, в першу чергу, вам потрібно вирішити, для кого ви будете працювати? Це пов’язано, перш за все, з тією цільовою групою, яку ви будете обслуговувати. Чи будуть це солідні та забезпечені люди або так званий середній клас, чи будуть орієнтовані ваші перевезення на корпоративних або соціальних клієнтів – все це потрібно вирішити зараз. Багато організаторів, довго пропрацювали водіями, так і не змогли добитися хоча б найменших успіхів тільки тому, що були не в змозі визначити, для кого ж їх компанія працює. Звичайно, багато що в нашому житті визначає випадок, але якщо повністю на нього покладатися – в бізнесі вам робити нічого. Отже, визначаємося з цільовою групою і переходимо до питань сервісу.

Якість сервісу

Цільова група – це дуже важливо, але, мабуть, найбільш важливою деталлю, що відрізняє солідну компанію від безлічі інших, буде налагодити не просто прийнятне, а виняткову якість сервісу. Саме від рівня обслуговування залежить, чи зумієте ви «роздобути» достатню кількість постійних клієнтів, які будуть користуватися послугами тільки вашої компанії, а також рекомендувати її своїм рідним, друзям і знайомим – чи не це краща реклама? Тому постарайтеся, щоб ціни не були завищені, машини були чистими і подавалися оперативно, а водії – ввічливими і акуратними у всьому. Виконання цих вимог гарантує вашої компанії стабільне зростання і стабільний прибуток. Звичайно, спочатку доведеться розщедритися, але без мінімальних вкладень солідну фірму не організуєш.

Вертикаль влади

І останнє, про що нам залишилося поговорити – це ваші взаємини з водіями. Перед будь-яким керівником нової служби таксі постає питання: як організувати роботу водіїв? Варіантів тут небагато, точніше, всього два: або водії будуть працювати, як кажуть, на себе, лише виконуючи щоденний план по виручці, або перебувати в штаті і отримувати зарплату з ваших рук. Розглянемо обидва способи організації бізнесу трохи докладніше. Варіант індивідуальної роботи водіїв більше підійде компанії з невеликим бюджетом, коли немає можливості закупити хоча б якусь кількість автомобілів. Ви залучаєте таксистів зі своїми машинами та встановлюєте їм індивідуальний план по виручці. Зрозуміло, в цьому випадку доведеться залучати набагато більше людей, ніж якщо б таксисти складалися в штаті компанії. Що стосується можливості придбання власне автопарку, то, крім витрат на придбання автомобілів, вам ще доведеться покривати витрати і на обслуговування, а також виплачувати водіям заробітну плату і всі посібники, які покладаються за законом. В цілому, цей варіант, звичайно, вигідніше, але вимагає солідних початкових вкладень, тому до нього компанії зазвичай підходять поступово, якщо доростають до такого рівня. Чого ми і вам бажаємо, адже тепер ви багато знаєте про те як відкрити таксі – службу гідного рівня.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.