Що вигідно виробляти?

Опубликовал admin | Робота | середа 20 березня 2013 20:41


Що вигідно виробляти?

Відкрити свою справу і розвивати його – ось мрія будь-якої людини, що володіє підприємницькими талантами. І перш, ніж почати розробляти бізнес-план, кожен замислюється, а що вигідно виробляти, щоб була хороша прибуток.

На думку вже працюючих виробників, в Росії дуже великі податки, корупція та бюрократія. Все це заважає розвивати виробництво. Кожен сам знаходить, як боротися або «миритися» з цими факторами. Це тема окремої розмови. Головне, спочатку зрозуміти, що вигідно виробляти в Росії, і, навіть з урахуванням цих витрат, добре жити і працювати з прибутком.

Дрібне виробництво

Вигідно продавати те, що люди завжди будуть купувати, скільки б це не коштувало. По-перше, це продукти харчування. Вони завжди були і будуть потрібні покупцям. Тому, ви можете розглянути в якості вашого майбутнього виробництва: пекарню, кондитерську, м’ясний цех з виробництва ковбас і м’ясних напівфабрикатів. До речі, в наш «вік прискорення», коли жінці колись стояти годинами біля плити, популярні котлети, пельмені, млинці, заморожені овочеві суміші, голубці, купати і багато іншого.

Другий напрямок виробництва, яке завжди буде з покупцями, це – товари для похорону. Фірми, що займають похоронними послугами, завжди будуть процвітати. Особливо вигідно виробляти пам’ятники, огорожі, квітники. Це «сумне» напрямок бізнесу дає хорошу стабільний прибуток ще й тому, що смертність в Росії як і раніше перевищує народжуваність, хоч і простежуються позитивні тенденції.

Гарний розвиток останнім часом отримав бізнес, пов’язаний з будівництвом і ремонтом. Замислюючись, що вигідно виробляти в Росії в молодих і зростаючих містах, порахуйте вигоду від будівництва будинків. А, в старих містах добре живуть усі, хто займається ремонтом, виробництвом і установкою вікон, дверей, малярно-штукатурні роботи, електрокомунікацій, водопроводом і сантехнікою.

У кожному місті є свої специфічні галузі бізнесу, тому, враховуйте їх при побудові бізнес-плану.

Велике виробництво

У великому виробництві галузі залишаються ті ж, тільки сам товар змінюється. Вигідно виробляти горілку, сіль, чай. Велику прибуток приносять ресторани і кафе, розвивати їх і створювати мережу. Великі мережеві магазини завжди привертали і виробників продуктів і покупців, приносячи їм великі відсотки. Зараз хорошими темпами розвивається тваринництво – чим більший ферма, тим вигідніше вона для свого господаря.

У глобальних розмірах, в масштабах держави, дуже вигідно виробництво, побудоване на принципі «дешево взяв – дорого продав». Тому, процвітає в Росії видобуток корисних копалин (газ, нафта, руда). І, саме, тому держава зберігає свою монополію на виробництво горілки, солі, сірників.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.