Що вигідно продавати?

Опубликовал admin | Робота | середа 20 березня 2013 20:41


Що вигідно продавати?

З переходом нашої країни на ринкову економіку зникло поняття дефіциту. Спочатку, поки вітчизняна промисловість приходила в себе, внаслідок зміни економічної системи, ринок був заповнений імпортною продукцією, включаючи навіть продукти харчування. З часом на ринку став переважати вітчизняний товар, вироблений реанімувати промисловими підприємствами. Цей товар став здатний конкурувати навіть з іноземними аналогами.

В даний час ринок настільки насичений різноманітною продукцією, що при відкритті свого магазину складно визначитися з тим, що вигідно продавати. Адже на ринку жорстка конкуренція, і важко змагатися з таким же продавцем, що реалізують аналогічні товари за нижчими цінами. Крім того, для вдалої торгівлі необхідно правильно вибрати профіль магазину. Тому на самому початку, при організації бізнесу, необхідно для себе з’ясувати, яку категорію товарів Ви будете продавати

Товари підвищеного попиту

Всім відомо ще з курсу економіки, що наявність попиту збільшує пропозицію. Іншими словами, виробництво товарів, що мають високий попит, намагається освоїти кожна компанія, що спеціалізується на тій чи іншій продукції. Те ж саме стосується і профілю магазину, адже кожні продавець хоче продавати лише ті товари, на які існує найвищий попит. Абсолютно точно визначити, який товар вигідно продавати неможливо через існуючої конкуренції, ну і абстрактності питання.
Адже все залежить не тільки від затребуваності товару, але і від того, як продавець піднесе його покупцеві. Тому при відкритті магазину варто заздалегідь подбати про кваліфікованому персоналі.

Продукти

Якщо магазин розташований у місці, де щодня спостерігається масове скупчення людей, то можна сміливо зробити його продуктовим. Продукти харчування завжди будуть мати попит, як продукт першої необхідності і там, де завжди спостерігається великий потік людей, конкуренція не така страшна.

Засоби особистої гігієни та одяг

З усього, що можна вигідно продати, засоби особистої гігієни займають другу позицію, випередивши навіть одяг. Одяг займає своє почесне третє місце, вона звичайно життєво важлива для людини, але засоби особистої гігієни купуються практично щодня. А ось одяг не частіше, ніж раз у квартал, з орієнтацією на сезонність.

Побутові товари

Далі слідують речі і предмети для дому. У цю категорію ввійшли кухонне приладдя, меблі, побутова техніка та інші дрібниці, які іноді навіть не використовуються, а просто порошаться в кутку або на полиці.

Електроніка

Неможливо визначити позицію мобільних телефонів та іншої портативної електроніки, але це саме те, що зараз вигідно продавати, незважаючи на високу конкуренцію. Це пояснюється постійно оновлюється модельним парком мобільних телефонів. Помічено, що власники вчорашніх просунутих смартфонів, поспішають обміняти їх на сьогоднішні більш досконалі моделі.

Продажі в онлайні

З розвитком інтернету існування інтернет-магазинів стає все більш актуальним. Користувачі інтернету часто роблять покупки в онлайні, а деякі тільки так і купують всі необхідні речі.

З тієї продукції, що вигідно продавати в інтернеті, можна виділити кілька груп товарів:

 • Лідируюче місце займає продаж різного комп’ютерного софта. Програмне забезпечення для комп’ютерної техніки постійно оновлюється, це зумовило високий попит на софт.
 • Що стосовно реальної продукції, то найбільш вигідним товаром для продажу за допомогою інтернету виступає одяг.
 • А ось засоби особистої гігієни відсунулися на третє місце. Чому в онлайні вийшло все навпаки важко пояснити.
 • Четверту позицію надійно тримає цифрова та електронна техніка. Купуючи в інтернет-магазині цифрової техніки ноутбук або фотоапарат, можна зробити це трохи дешевше, ніж у звичайному магазині, навіть з урахуванням вартості доставки. Звідси і випливає високий попит в інтернеті на подібну техніку.
 • Всі інші товари побутового застосування у вигляді ліків, книг, DVD дисків вважаються не особливо вигідними пропозиціями. Але, тим не менш, вони існують в мережі і розвиваються, а значить, теж приносять вельми непоганий дохід.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.