Що продавати в інтернет-магазині?

Опубликовал admin | Робота | середа 20 березня 2013 20:41


Що продавати в інтернет-магазині?

Створити свій інтернет-магазин, як правило, бажають в якості розширення люди вже мають якийсь бізнес і ті, хто має власні проекти в інтернеті. Зробити це можна за пару днів. Але головне – це необхідність визначитися, чим торгувати в інтернет-магазині. Створювати сайти, що продають все підряд не перспективно, тому що серед таких вже є відмінно розкручені. Навряд чи новачки зможуть піднятися, конкуруючи з ними.

Більш простий спосіб вибрати, що продавати в інтернет-магазині полягає в наступному. Складіть список всіх товарів, відповідних для цього. Вийде повинно більше сотні. Потім з них виберіть ті, які змогли б продавати ви. Тобто підходять під наявний у вас бюджет, не створюють складності з доставкою та просто сподобалися вам.

Що купують в інтернет-магазинах

Існує два типи товарів, що продаються через інтернет. До них відносяться:

 • Товари, які мають постійний масовий попит. До них відносяться електроніка, побутова та комп’ютерна техніка, одяг тощо. Вони користуються популярністю і постійно продаються великими об’ємами. Тільки є невеликі складнощі. Дуже високий ступінь конкуренції, а так само продаючи затребувані речі, досить важко виділитися, у зв’язку з відсутністю унікальних ідей. Тут на етапі проектування необхідно ретельно продумати ваші всі можливі сильні сторони. Так як для досягнення успіху важливо бути краще, ніж інші конкуренти. Вашими перевагами можуть стати такі не складні нюанси, як зручний інтерфейс сайту, порівняно низькі ціни і швидка, якісна доставка. Це допоможе «прив’язати» до вашого сайту назавжди клієнтів, в перший раз його відвідали, вони у свою чергу гідно відгукнуться про нього своїм знайомим.
  Так само необхідна реклама, щоб про вас дізналися маси.
 • Товари унікальні в своєму роді. У даній категорії вам забезпечений мінімум конкурентів. Ви можете, запросто, стати лідером. Складно знайти покупців на такі товари, у них низький попит. Прекрасною ідеєю може стати продаж унікального товару, здатного стати досить таки затребуваним. Відмінно буде продавати те, що ви самі виготовляєте. Це, наприклад, може бути пошиття ексклюзивних моделей одягу або різні варіанти рукоділля. Дані товари забезпечать, як унікальність ідеї, так і не поганий попит. Або ж можна зупинитися на продажу якихось зарубіжних товарів, відсутніх на ринку вашої країни або міста.
 • Звичайно, краще всього продавати товари, які мають ціну хоча б від однієї тисячі рублів. Це допоможе мати пристойний прибуток навіть з малого числа продажів.

  Ось і все, що необхідно врахувати при виборі товарів для продажу в інтернет-магазині.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.