Чи потрібна ІП друк?

Опубликовал admin | Робота | середа 20 березня 2013 20:41


Чи потрібна ІП друк?

Будь ІП здійснює фінансові розрахунки. Вони йдуть в безготівковій та готівковій формі. І при тій, і при тій системі розрахунків зустрічаються ситуації, коли угоду треба скріпити печаткою.

В принципі, закон однозначно відповідає на питання, чи потрібна ІП друк. Ви можете її і не робити, ніхто вас за це не покарає і не оштрафує. Але, якщо ви здійснюєте платіжні операції з готівкою, не маючи касового апарату, то ІП потрібна печатка обов’язково.

Отже, ви відкрили справу, продаєте товар з виїздом до клієнта на місце. Касовий апарат з собою возити вам не цікаво. У такому разі, забираючи гроші у клієнта, ви повинні йому видати документ суворої звітності, наприклад, накладну або витратно-касовий ордер. На ньому відповідно до закону ви повинні поставити печатку, на якій треба вказати назву ІП, всі реквізити вашого підприємства.

Інша ситуація, в якій ІП може працювати без печатки, але буде багато проблем, дротиків, затримок по строках. Це – робота з банком. Вам потрібно відкрити розрахунковий рахунок, щоб переводити гроші партнерам-постачальникам. Ви йдете в банк і заявляєте про свій намір перевести гроші у формі платіжного доручення, рахунки на оплату. Банк із задоволенням зробить для вас це, але можуть причепитися до точності вашого підпису. А якщо ви поставите друк – ні в кого не виникне питань.

Багато великих компаній, які захочуть з вами працювати, попросять вас поставити під договором друк. З постачальниками товарів і послуг, що не мають печатку, зазвичай великі й серйозні компанії не зв’язуються.

Багато ваші партнери можуть запитати, чи є печатка у ІП. І вони можуть навіть і не знати, що ви вправі на місці друку написати ручкою “Б / П” і цього буде достатньо. Хтось стане розбиратися, а те-то просто знайде іншого партнера, у якого друк є в наявності.

Так що виходить, що ІП потрібна печатка. З нею зручніше і простіше працювати. Причому, ціна на її виготовлення зовсім низька – від 200 до 500 рублів. Є сучасні конструкції, які вимагають заправки 1 раз в рік і служать дуже довгий час. Реєструвати печатку ніде не треба, просто виготовте її, збережіть чек на всяк випадок, і спокійно користуйтеся.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.